audra
Pranešimai: 47

2015-09-24 11:09

Guste, dziaugiuosi uz tave ir kartu su tavimi! Kad po operacijos gerai jautiesi ir esi laiminga.


guste
Pranešimai: 11

2015-09-20 18:09

Audrai,artau jau protezuotas tas klubo sanarys,ir skauda? ar tik siūlo protezuoti ?

guste
Pranešimai: 11

2015-09-20 18:09

na,kaip tik dabar ir esu po 2-ro kelio protezavimo operacijos,reabilituojuosi ortopediniam kauno,,tai važinėju namo poprocedurų pati ,už vairo,su daina,nors ir su ramentais,skauda tik raiščius nuo mankštos stiprios. Kojas ištiesino,nes nuo reumatoidinio artrito buvo susirietę siaubingai .Esu tokia laiminga,kad išdrįsau protezuotis,išsitiesino stuburas,tik bijau,kaip ilgai tęsis ta laimė?tiesiog stengiuosi apie ateitį daug negalvoti. linkiu ir jums sveikatos

audra
Pranešimai: 47

2015-09-19 14:09

Tomai, aciu, kad atsiliepei. Zinau, kad tokios operacijos labiau siulomos vyresnio amziaus zmonems, tad norejosi issiaiskinti o kaip gi jaunimo patirtis.
As su mintimi, kad reiks keisti sanari, jau senai esu susitaikiusi. Tik neapsisprendziu, ar skubinti "ivykius" ar delsti, laukti kuo ilgiau.
Musu situacijos yra skirtingos. Gydydami mane Kauno medikai isbande visas galimybes ir as jiems uz tai esu be galo dekinga. Antra vertus, ne visiems vienodai sekasi. Pries kiekviena operacija budavo zadama, jog turi pasisekti 99%, o as del papildomu komplikaciju vis "pataikydavau" i ta nelemta 1%... Bet tai turbut likimas, nes iki siol turiu "ligonines" draugu, su ta pacia liga. Jiems pakako 1 klubo isnirimo atstatymo operacijos. Dabar jie ir i kalnus kopia visai pamirse ankstesnes bedas. Juokauju, kad gal gimiau kiek per anksti. Per 15 pastaruju metu tokiu ligu gydymo metodika pasikeite is esmes. Dabar po operaciju ligoniai iskart statomi ant koju, o anais laikais - 6 men. gipse, metus ir dar daugiau neleidziama vaikscioti. Taip ir sveiki sanariai gali sustingti:).

Zinau, kad medikai gan skeptiskai ziuri i papildus, bet man, pvz., nuo Flexodon"o tikrai judeti zymiai lengviau. Gal papildai palengvins bent kiek gyvenima ir Tau.

Tomai, tu saunuolis, kad nepasiduodi.
Linkiu nenukabinti nosies ir visaip kaip stiprinti savo sanari, isbandyti visus budus!!! Laikykimes.

dilgele
Pranešimai: 4

2015-09-17 17:09

Sveiki visi Bechterininkai. Pasidalinsiu kaip man buvo su klubo sanariu (desines puses), kuri man skauda aktyviai jau maziausiai 3 metai. pries metus man dare MR ir pakitimu nerado, o stai beveik tuo pat metu buvo padarytos rentgeno nuotraukos, kurios akivaizdziai rodo sakroileita. Lankausi pas doc. Dadoniene.ji pati ziurejo ir MR nuotraukas ir rentgeno ir pati stebejosi, kad taip gali buti. Vienas patyres gydytojas ortopedas uzsimine netycia, kad MR parinktas neteisingas kampas, del to nesimato. Zodziu, visokie niuansai. O kluba skauda, ypac pavaiksciojus ir vakarais, kad nezinau kaip koja bepadeti.Skauda labiausiai kirksnyje. Kartais padeda ledo gabalas-skausmas aprimsta. Maziau skauda vasara, kai karsta, tada ir vaikscioti daugiau galiu. Kazkada buvo sutinusi desines kojos ciurna nuo skaudancio klubo, po to perejo skausmas i peti, o tada jau gavosi desines akies uveitas (daznai besikartojantis).
Kazkas rase, kad geria sulfasalazina ir nori vartoti maisto papildus. Kiek suprantu sulfasalasinas slopina imuninteta, o visokie maisto papildai ji stiprina, todel nemanau, kad butu protinga vartoti juos vienu metu. Siuo metu vartoju prednizolona ir ,,kates nagarsquo;rsquo; nuo kurio man maziau skauda sanarius, bet neaisku kas vyksta su autoimunine sistema. Taigi, tenka daryti eksperimentus su savim, nes vistiek pagalbos nelabai yra.Bet vistiek nepasiduokim!

romualdas
Pranešimai: 6

2015-09-10 11:09

Rašykite adresu: klromualdas@gmail.com

romualdas
Pranešimai: 6

2015-09-10 11:09

Sergu Bechterevo liga jau apie 15 metu. Gal pabendraujame?

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-08 19:09

geriam sunrider... kas vartojo??? žolės tikrai veikia, tik tos patirties labai mažai...
stiprybės ir optimizmo visiems... :)

Ramune77
Pranešimai: 2

2015-09-08 10:09

Dalinuosi informaciniu puslapiu apie sąnarių gydymą www.skausmogydymas.lt/lt/sanariu-skausmas

audra
Pranešimai: 47

2015-09-02 09:09

Kai rdquo;baiginejasirdquo; sanarys, skauda kirksni, koja traukia meslungis.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių