Regina
Pranešimai: 37

2015-05-11 04:05

sveiki!
daiva, vidai, gintarai, parašykit kartais, kaip sekasi po operacijųamp;#1102; man, o gal ir kitiems, tai aktualu. forumas yra forumas, atviras visiems, o rdquo;pastebėjimordquo;, rdquo;organizacijosrdquo;ir panašių išvedžiojimai tiesiog linksmina, na , surado jie nišą pasireikšti, tegul :))) sveikatos visiems!

vidas
Pranešimai: 26

2015-05-10 19:05

kiek pastebejau cia taip ir buvo visi pasibedavodavo pasidalindavo savo bedom ir skausmais,pavykusiom ar nevisai del kazkokiu priezasciu nepavykusiom operacijomis,kazkas dalinosi mintimis apie kitoki gydyma,ieskodavo sau tinkamo sprendimo.AS paskaites pasirinkau mano manymu man tikama sprend.IR nemanau kad atbeges atstovas is organizacijos padarys operacija,israsys vaistu ar pasalins ligos priezasti.Del savo sveikatos mano manymu turetumem pirmoje eileje pasirupinti PATYS.

aldonelo
Pranešimai: 1

2015-05-10 18:05

paprasykite vidaus,ar nervu gydytoja pasiusti i vertebroneurologini skyriu(stuburo ligu),nereikia laukti operacijos,reikia pazinti savo liga,ir zinoti,ka gali,ko negali sau leisti,kad isvengtum operacijos.

Algirdas
Pranešimai: 31

2015-05-10 14:05

Sveiki, man 25 metai, praejusia savaite pasidariau magnetini tomografa ir suzinojau,
kad turiu 2 isvarzas apie 9mm, bei dar 2 ar 3 dvi vietas kur tai pat gali atsirasti
isvarzos. Siandien pradejau dometis kas tai yra ta isvarza, radau foruma.
Nelabai suprantu is kur galejo atsirasti isvarza jei visa gyvenima aktyviai sportuoju,
lankiau plaukima, begiojau, ejau i porto kluba zodziu nesedejau. Pajutau nei is sio
nei is to kojos skausma ties blauzda, nugaros neskudejo visai, veliau pradejo tirpti peda.
Ieskojau pagalbos pas seimos gydytoja, gavau kreipima pas neurologa. Buvau apstulbes kai
jis paprase pasistiebti ant pirstu galu. Viena koja pasistiebiau, o kita ne. Praejus
kokiom 2 savaitem po vizito pas neurologa skausmas buvo stipresnis, sulaukiau dalinai
mokamos magnetines nuotraukos. Laukiant koridoriuje sedeti jau negalejau.
dar po kokiu 2 savaiciu pajauciau rysku slubciojima, vel nuejau pas seimos gydytoja,israse vaistu ir masaza.
vieni vaistai leistis i raumenis, o kiti atpalaiduojantys, dar kiti kiti nuo uzdegimo.
Nuejau i masazus, po pirmu masazu pagerejo zenkliai, gal po 3 viskas suprastejo. Vaistai nepadejo.
Jei cia skaito gydytojai, ar kazkam panasiai kaip man prasau patarti.

dana
Pranešimai: 132

2015-05-09 11:05

Turiu problemu ir sprande ir juosmens srityje.Galvos ir dabar negaliu pasukti nezmoniskas skausmas.Daktarai jie nekreipia demesio jau nusibodau.Sako ataugos yra ir tiek.Juosmens srityje dabar kompiuterine tomografija parode disko difuzine protruzija.Nezinau kas tai turiu eit pas gydytoja.Parasykit kokie nuskausminamieji geresni nuo situ ligu ar papildai ju juk pilnos vaistines.Aciu.

gintaras
Pranešimai: 20

2015-05-09 06:05

Ka tik po stuburo išvaržos operacijos pas gyd. Kavščevičių. Operuota 08 05 07 endoskopiniu būdu med. d. centre. Jaučiuosi puikiai. Apie gyd. Kvaščevičiu tik patys geriausi atsiliepimai. Jei smulkiau tai g.jakubaitis@takas.lt

linas
Pranešimai: 172

2015-05-08 16:05

Jei egzistuotu budas kaip per medikamentus paveikti raumenis nesportuojant, as ta buda jau zinociau ir visiems siulyciau. Deja tokio medikamento nera. Jei zmogus nenori sportuoti ir bent minimaliai judeti, tuomet jam pagalbos nera jokios....

Rūta
Pranešimai: 231

2015-05-08 11:05

Laura, Jus pati turite priimti sprendimą. As priėmiau nesioperuoti. Dėl to nesigailėjau nė vienos akimirkos. Jau praėjo 5 mėnesiai kaip susitvarkiau problemą - didelę išvaržą koneziterapija. Sportuoju, važinėju dviračiu, net bėgioju ir šiek tiek šlubuoju, bet tai niekai... Dabar, po visko, netyčia, sutikau neurochirurgą, sakiusį, kad operacija yra vienintelis sprendimas. Jis pasakė, gerai, kad nesioperavote.

Rūta
Pranešimai: 231

2015-05-08 11:05

Laura, Jus pati turite priimti sprendimą. As priėmiau nesioperuoti. Dėl to nesigailėjau nė vienos akimirkos. Jau praėjo 5 mėnesiai kaip susitvarkiau problemą - didelę išvaržą koneziterapija. Sportuoju, važinėju dviračiu, net bėgioju ir šiek tiek šlubuoju, bet tai niekai... Dabar, po visko, netyčia, sutikau neurochirurgą, sakiusį, kad operacija yra vienintelis sprendimas. Jis pasakė, gerai, kad nesioperavote.

Laura
Pranešimai: 92

2015-05-08 09:05

šlubuodama, susilenkus, sukąstais dantim, bet lakstau:))aš kaip tas praeities padauginęs kolūkio traktorio vairuotojas, kuris prašo sugerovų įkelti į traktorių, nes nepaeina,o vairuota autopilotu.Aš irgi be problemų vairuoju, nes sėdint neskauda:)
o jei rimtai, tai MB pasidariau vakar,su naujausiais duomenim pirmadienį važiuosiu pas neurochirurgą į Vilnių, dar bandysiu su kažkuo pakalbėt Kaune, nes kineziterapeutai nelabai nori su manim prasidėt- koja stipriai ir senai skauda, o nuotraukoje vieno nervo (kuris eina į skaudamą koją) visiškai nesimato.tai reiškia kad jis stipriai užspaustas...
daugelio nuomonė apie operacijas labai skeptiški...tai ir verčia dvejoti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių