ggenute
Pranešimai: 6

2015-03-05 12:03

nežinau jusu savijautos,bet lyginant su tuo kaip jaučiausi prieš vaistus, tai dabar daug geriau .












nezinau jusu savijautos bet mano-lyginant su ta kokia buvo pries hidrokortizona tai visai gera.Geriu 10mg ryte.
O del pulso siuo metu finoptin .Bet mano seimos gyd .ir širdies gyd juos koreguoja pagal mano fizini pajeguma[važiuoju dviračiu jos būklei įvertint]taip pat ir pinigines, nes kai kuriuos geriu l.brangius.






tik pasijutus blogiau leidžiuosi vitamina C,druska irgi šiek tiek padeda.



































































































bet taip pat padeda nepervargimas ir svarbiausia vengti stresiniu sitaciju.






ggenute
Pranešimai: 6

2015-03-05 10:03

dabar mano kortizolis ryte 373nmol kai maziausia norma 260.Tos normos ir gauti rezultatai būna vis kitokie,nes darant tyr.gali naudot ne tas pacias medziagas.Taip sake mano gyd.Su prolaktinu bėdu neturiu.P-0,98 kainorma-0,9-1,53.Mano rūpi ACTH-0.81 kai norma nuo1,83 iki 12,73.Gal nebūtų per įžūlu jei važiuojant man per Panevežį kada nors susitikti prie kavos puoduko?

ggenute
Pranešimai: 6

2015-03-04 16:03

o gal kas gyvenat netoli kupiskio

ggenute
Pranešimai: 6

2015-03-04 16:03

gaila nes neturiu su kuo palyginti savo atsakymu nes yra viena ka tau sako gyd.ir ka tau pasako sergantis zmogus.ka jus jauciat be silpnumo ir pykinimo.man be siu blogybiu prisidejo osteporoze krutines angina ar sirdies nepakankamumas katarakta itarineja glaukoma neuro fibroze osiaip viskas gerai

ggenute
Pranešimai: 6

2015-03-04 15:03

o hidrokortizono nebandet.maziau chemijos naturalesnis.atsiprasau uz klaidas esu prasta kompiuteriste.jei vakare gerciau tai neuzmikciau be ryto 4.susirgus pirmiausia radikaliai pakeiciau savo gyvenimo buda ir greiti taip pat ir darba.tai irgi padeda siek tiek koks jusu kortizolis.

ggenute
Pranešimai: 6

2015-03-04 15:03

labas visiems pasirodo kad sergu ne tik as.negulejau ne karto ligonineje.jei kalcis kraujyje norma dar nereiskia kad nera osteporozes nes man yra osteporoze nors kal norma.mano gyd.liepe stengtis gyventi taip kad reiketu kuo mazesnes dozes hidrokortizono nes antinksciai tada tingi dirbt.as geriu 10 mg .idomu koks jusu ath ir kortizolis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių