Puslapis 11

Parašytas: 2015-03-25 15:03
liepa1
Bronchinė astma - liga, kuri dažnai ligoniui nustatoma sergant lėtiniu bronchitu. Bronchitas su astmatiniu komponentu yra klaidinga diagnozė, todėl, jeigu Jūsų kortelėje taip parašė, žinokite, kad sergate bronchine astma. Paskutiniu metu padaugėjo autoimuninio aparato ligų - imuniteto iškrypimų, pvz., alergijos savo plaučiams atvejų. Alergiją savo dantims - parodontozę galima išgydyti lengvai, o savo plaučių, deja, pašalinti ar pakeisti negalime. O kalbant apie bronchinę astmą, išvada viena - neišgydoma.

Iki XX a. bronchinė astma nebuvo ta liga, nuo kurios mirdavo žmonės. Mirti nuo astmos pradėjo vėliau. XX a. buvo sukurti inhaliatoriai, lokalizuojantys ir užkertantys kelią astmos priepuoliams, tačiau skatinantys kraujagyslių nepakankamumą. Žmogus, kuris ilgai naudojasi inhaliatoriais, deja, priepuolio metu gali mirti nuo ūmaus širdies nepakankamumo. Šiandien inhaliatoriuose naudojami ir hormonai. Kas yra hormonai, tikriausiai, aiškinti nereikia? Mūsų organizme yra daugybė hormonų, gaminamų skydliaukės, hipofizės, lytinių organų. Visi šie hormonai priklauso vieni nuo kitų. Pvz., hipofizės hormonai stimuliuoja skydliaukės hormonų gamybą. Skydliaukės hormonai veikia antinksčius ir lytinius organus. Vadinasi, viskas tarpusavyje susiję. Kai organizme atsiranda bet koks sintetinis hormonas, pvz., antinksčių hormonas - prednizolonas, visų hormonų veikla sutrikdoma. Šis sintetinis hormonas nedalyvauja visoje procesų grandyje ir organizmas pradeda neadekvačiai reaguoti į jį. Taigi, visi likusieji hormonai dėl padidėjusio jų kiekio keičiasi.

Atsiranda lytinių, skydliaukės, hipofizės hormonų pakitimų, pasireiškiančių išvaizdos pasikeitimais.

Mes kalbame apie Kušingo sindromą. Žmonių veidas tampa nesąmoningas, jie nutunka, susilpnėja imunitetas, plaukai riebaluojasi, atsiranda pleiskanų. Susilpnėjus imunitetui, tokie žmonės gali susirgti bet kokia liga. Vadinasi, šiandien sustabdytas astmos priepuolis rytoj ir vėl pasikartos dėl hormonų padarytos žalos, nepriklausomai nuo to, kaip šie hormonai pateko į organizmą.

Anksčiau buvo manoma, kad hormonų vartojimas geriant juos - viena, o jų įkvėpimas pro nosį - visai kas kita. Nieko panašaus. Per nosies gleivinę absorbuojamas būtent tas hormonų kiekis, kuris gali pakenkti organizmui.

Gydytojų požiūris į maisto papildus yra labai skirtingas. Kai kurie medikai kategoriškai sako: „Jie mums yra neįdomūs.“ Kaip yra įvairių antibiotikų, taip būna ir įvairių maisto papildų. Tai gali būti biofitai (supaprastinti), o gali būti preparatai, kuriuos mes šiandien gauname iš kinų.

Kinijoje jie oficialiai laikomi farmaciniais preparatais. Kordicepsas Kinijos klinikose vadinamas antibiotiku. Kinai, skirtingai nei mes, neserga disbakterioze. Jie nesusiduria su tokiomis ligomis kaip kandidozė, kurią mes patys išprovokuojame, vartodami antibiotikus. Kinų kepenys yra daug sveikesnės nei mūsų. Taip, kraštutiniu atveju jie vartoja Aspiriną ir Paracetamolį, bet tik kraštutiniu atveju. Ne taip kaip mes, kai po infarkto mėnesiais geriame Aspiriną, kad sumažintume kraujo krešumą. Galima gerti žoleles, tačiau Jums paskiria Aspiriną - taip paprasčiau. Be to, ne visi gydytojai pažįsta tas žoleles. Ir tai yra ne jų, o mūsų medicinos kaltė. Todėl tam, kad būtų sujungtos Vakarų ir Rytų medicinos kryptys, Harvarde buvo įkurtas Jungtinės medicinos institutas. Kadangi daugelis vaistinių augalų sukelia alergiją, atsirado būtinybė sukurti maisto papildus. Jie yra dozuoti ir sukomponuoti taip, kad, būtų būtent toks preparato kiekis, kurio reikia žmogaus organizmui.

Štai kuo papildai skiriasi nuo vaistinių žolelių.

Gydytojo darbo instrukcijoje neatsižvelgiama į tai, kad kiekvieną dieną atsiranda naujų gydymo metodikų ar preparatų. Todėl aklas instrukcijų vykdymas - yra klaida. Žmogui reikia pasakoti apie visas galimybes, kad ir kokia būtų jo finansinė padėtis. Žmogus pats nuspręs, ko jam reikia. Jis turi turėti informacijos apie tai, kas jam padėtų.

Kai Jums sako, kad sergate nepagydoma liga, Jums tuo nesinori tikėti. Kai žmogus gyvena ir galvoja, kad gyvens ilgai, o staiga paskelbiamas toks nuosprendis, jis labai dažnai baigia gyvenimą savižudybe.

Šiandien medicina pajėgi pašalinti skausmus, priepuolius, bet apie pasekmes nepagalvojama. Kai ligonis šiandien naudojasi inhaliatoriumi iš pradžių vieną kartą per dieną, o po to vis dažniau ir dažniau, tai jau yra negerai. Ligoniui paskirdami inhaliatorių, mes faktiškai parašome jam mirties nuosprendį. Pašalinti alergiją mes mėginame paciento plaučių sąskaita. Prasidėjus uždegimui, į kraują patenka toksinų ir organizmas į juos pradeda reaguoti neadekvačiai. Pirmiausia, tokiu atveju reikia išvalyti organizmą.

Pirmas gydymo etapas - ligoniui sukuriamos tokios sąlygos, tarsi jis gulėtų ligoninėje su lašeline.

Šis 40 dienų etapas tolygus 10 dienų su lašeline (lašelinės statomos tam, kad išvalytų organizmą).

Noriu iš anksto įspėti, kad apsišarvuotumėte kantrybe ir išeitumėte visą gydymo kursą nuo pradžios iki galo. Jei turite abejonių dėl sėkmingo gydymo, tuomet gydymo geriau nepradėkite. Nuo to, kad visą mėnesį gersite papildus, o po to visiems sakysite, kad tai niekai, nepadeda, geriau niekam nebus. Jei negalavimas kankina Jus kelerius metus, kvaila tikėtis, kad per porą savaičių pataisysite savo sveikatą. Kai Jūs pradedate vartoti preparatus, turite nusiteikti, kad gali ir pablogėti.

Todėl, jei nusprendėte gydytis, būkite geri, užbaikite šį reikalą arba nesiimkite jo visiškai.

Antrasis gydymo kursas - vartojami preparatai smegenų veiklai gerinti. Jei pacientas, sergantis astma, naudojasi inhaliatoriumi be hormonų, pakanka 3 mėn. gydymo kurso. Tačiau, sergant bronchine astma, antrąjį gydymo kursą reikėtų tęsti tol, kol žmogus liausis dusęs. Tai gali tęstis 1 mėn., o gali trukti ir pusę metų.

Jei ligonis vartoja hormonus (Kordicepsas pasižymi gebėjimu reguliuoti organizmo hormonų gamybą), tai po pirmojo kurso jis privalo pamažu nustoti juos vartojęs. Išgėrėte Kordicepso kursą – hormono dozę 1/4 sumažinate. Po 2 sav. dozę sumažinate dar 1/4 - tai daroma palaipsniui. Negalima hormonų vartojimo nutraukti iš karto - tai gali sukelti mirtiną krizę. Viską reikia daryti palaipsniui, atsargiai. Jūsų užduotis informuoti Jus gydantį mediką. Tegul jis žino, ką Jūs vartojate. Tai būtina! Jis baigęs medicinos mokslus ir net, jeigu jis tik vykdo instrukcijas, vis dėlto jis yra specialistas.

Kordicepsą galima vartoti ilgai. Beje, Kordicepsas pasižymi dar viena savybe, dėl kurios jį taip vertina kinai - jis pailgina gyvenimo trukmę.

Po šių gydimosi kursų Jums neteks naudotis inhaliatoriais, vartoti hormonų, nepatirsite priepuolių. Tačiau tai nereiškia, kad atsikratėte bronchinės astmos visam gyvenimui.

Vis tiek galima susirgti vėl, nes bronchinę astmą lemiančio veiksnio pašalinti neįmanoma, ir niekas negali būti tikras, kad šis veiksnys neatsiras vėl. Jūs kvėpuojate tuo pačiu oru, dirbate ten pat, kur ir dirbote, taip pat nervinatės. Visa tai gali sukelti priepuolį, dėl kurio, deja, nesate garantuoti. Ir jei sergate astma, tai bent jau 1 kartą, o geriausia 2 kartus per metus - pavasarį ir rudenį - 1 mėn. vartokite Kordicepsą. Jei jaučiate, kad persišaldėte, vartokite daugiau Kordicepso. Nepamirškite, kad peršalus, sergantiems astma vartoti antibiotikus draudžiama, kadangi jie išprovokuoja bronchinę astmą, disbakteriozę ir kepenų funkcijos sutrikimus. Ir jei Jūs vėl pradėsite vartoti antibiotikus, tai grįšite į pradžią. Todėl, jei yra galimybė, stenkitės nevartoti antibiotikų ir cheminių preparatų. Citramono tabletę išgerti labai paprasta, bet nuo to kenčia Jūsų kepenys, kraujas, inkstai.
PS: Straipsni nurasiau is vieno Internetinio tinklapio. Nesu Gydytoja ir nezinau, kiek jis yra teisingas... Gal padiskutuokime?... liepa1@yahoo.com

Bronchinė astma

Parašytas: 2015-03-25 15:03
liepa1
Bronchinė astma