2008-03-25

Gydymas šlapimu – mitas ar tikrovė?

Visais laikais buvo tikinčiųjų stebuklinga šlapimo gydomąja galia, yra jų ir dabar. Vieni jį geria kambario temperatūros, kiti – supiltą į ledukais atšaldytą taurę, ir tiki, jog tai paprasta, veiksminga ir nieko nekainuojanti priemonė nuo daugelio negalavimų. Be abejo, urinoterapijos gerbėjai visuomet turi oponentų, kurie teigia, kad šiame naujausių technologijų ir sparčios pažangos pasaulyje, kai mokslas ir medicina tiek pasiekę, gerti savo šlapimą – visiškas absurdas. O kaip yra iš tikrųjų? Ar tikrai šlapimas toks vertingas, kad, sukaupus drąsą ir nugalėjus pasišlykšėjimą, būtų verta jį vartoti? Kokių vertingų medžiagų yra šlapime? Ir ar visa tai nėra dar vienas gražus mitas, kai gydomasis poveikis sulaukiamas greičiau dėl tikėjimo gydymo metodu, o ne dėl gydomųjų šlapimo savybių.
 
Fiziologiniu požiūriu šlapimas yra ne kas kita, kaip tik nebereikalingų organizmui medžiagų produktas (tirpalas), kurį reikia pašalinti.
Žmogaus organizmas turi keletą mechanizmų, šalinančių žalingus medžiagų apykaitos produktus – pro kepenis su tulžimi į žarnyną, dalis vandens, druskų, šlapalo yra pašalinama su prakaitu. Tačiau svarbiausia yra šlapimo išskyrimo sistema.
Šlapimas pasigamina inkstuose ir iš jų pro šlapimtakius
išteka į šlapimo pūslę, laikiną talpyklą, o paskui pro šlaplę pašalinamas iš organizmo.
 

Kaip organizme vyksta šlapimo gamyba?


Organizme nuolat vykstant medžiagų apykaitai, susidaro įvairių skilimo produktų. Skylant baltymams per eilę cheminių reakcijų pasigamina galutinis jų skilimo produktas šlapalas, kuris šalinamas pro inkstus. Pro inkstus taip pat išsiskiria vaistai, kitos nuodingos medžiagos. Visos šios medžiagos su krauju atnešamos į inkstus.
Šlapimo gamyba visą parą vyksta inksto nefrone. Nefrono kamuolėlį (glomerulą) sudaro kraujo kapiliarų rezginys. Pro šiuos kapiliarus filtruojasi vanduo, mineralinės medžiagos, taip pat mažesni organiniai junginiai (šlapalas, gliukozė). Taip susidaro vadinamasis pirminis šlapimas, kuriame būna ir naudingų organizmui medžiagų. Per parą pro inkstus prateka apie 1200–1800 l kraujo, iš jo išfiltruojama apie 120–180 l pirminio šlapimo. Šis tirpalas patenka į inkstų kanalėlius. Šiuose kanalėliuose vyksta pirminio šlapimo reabsorbcija – tai yra apie 99 proc. jo grąžinama atgal į kraują.
Galų gale pasigamina antrinis šlapimas, kurio per parą išsiskiria tik 1,2–1,8 litro. Inkstų kanalėliuose atgal įsiurbiamas vanduo, gliukozė, dalis mineralinių medžiagų, vitaminai, o nereikalingi produktai pašalinami. Antrinis šlapimas inkstų surenkamaisiais kanalėliais suteka į inksto geldelę ir šlapimtakiais nuolat teka į šlapimo pūslę.
Pagrindinė šlapimo funkcija – leisti iš organizmo pašalinti tirpius, vidaus organuose ar ląstelėse neskaidomus junginius, kuriuos iš organizmo sugeba išskirti tik inkstai.
Taigi pamažu ir išsiaiškinome pagrindinę šlapimo funkciją ir sudėtį ir neradome, kas tikrai patvirtintų jo gydomąsias savybes.
 

O ką apie tai mano mūsų kalbinti žmonės – gydytojai, vaistininkai ir paprasti žmonės?


Med. dr. Mindaugas Jievaltas: „Žvelgiant į istoriją, urinoterapija kažkada buvo pritaikoma vieno ar kito negalavimo atveju liaudies medicinoje. Praktinė, modernioji medicina jokia moksline literatūra negali pagrįsti tokio gydymo metodo. Gydytojo praktikoje yra pasitaikę atvejų, kai pacientai bandė savarankiškai gydytis šlapimu, tačiau vėliau vis tiek neišsivertė be medikų pagalbos“.
P. Eugenija, vaistininkė, paklausta apie urinoterapiją nustemba, kad dar yra besidominčių tokiu gydymo būdu. Jos manymu, tokio gydymo „mada“ jau praėjo. Taip, anksčiau nemažai žmonių bandė gydytis šlapimu, vieni jį gėrė, norėdami išvalyti organizmą, kiti naudojo viso kūno apsitrynimams, o kai kurie ir veidui prausti, esą tada dingsta visi spuogai ir pigmentinės dėmės. Pati p. Eugenija teigia tikrai negalėtų gydytis net ir menkiausių negalavimų tokiu būdu, tačiau kitų žmonių pasirinkimą vertina tolerantiškai, jei tinka – tegu ir vartoja.
Priešingai nei kolegė, vaistininkė p. Monika teigia, kad urinoterapija yra natūralus, efektyvus ir pigus gydymo būdas. Apie gydymą šlapimu ji sužinojo iš netradiciniais gydymo metodais gydančios moters ir, pasinaudojusi jos patarimu, išgarinto šlapimo kompresiukais gydė save ir savo šeimos narius. Paklausta apie rezultatus, – p. Monika nusišypso, juk matot, esu sveika: „pasitempusi koją, ant jos dėjau šlapimo kompresus, iš pradžių ir pati abejojau rezultatu, bet patemptą koją nustojo skaudėti, atleido tinimą“.
Slaugytoja p. Margarita iškart pareiškė tvirtą savo nuomonę: „Net jei tai būtų paskutinis gydymo būdas, vargu ar galėčiau jį išbandyti“. Gerti savo šlapimą, kai pasaulyje tiek įvairiausių vaistų ir kitų natūralių priemonių, jos manymu, tikrai nėra reikalo. „O jei tą šlapimą reiktų vartoti kompresų forma?“, – paklausėme. „Tokiu atveju, vietoj šlapimo puikiai tiktų ir paprastos valgomosios druskos kompresiukas“, – teigė mūsų pašnekovė.
P. Laima, dirbanti pardavėja, apie gydymą šlapimu yra girdėjusi iš savo mamos, kuri tokiu būdu gydėsi kojos traumą. Kiek prisimena, drobinį audeklą reikėjo sušlapinti šiltu šlapimu ir juo apvynioti skaudamą vietą. Ar šis gydymo būdas padėjo, ar ne, p. Laima teigia neprisimenanti, nes tuo metu buvo dar maža.
Gydymas šlapimu, arba kitaip urinoterapija, pasaulyje žinoma jau tūkstančius metų. Toks gydymo būdas buvo naudojamas senovės Indijoje ir kitose pasaulio šalyse, gydant daugelį ligų. Pvz., indų jogai jau daugiau kaip 5000 metų geria savo pačių šlapimą ir tiki, kad tokia šlapimo terapija gali išgydyti visas be išimties ligas – net aklumą ir AIDS.
Anksčiau kai kuriose Europos šalyse, XX amžiaus pirmojoje pusėje ir Lietuvoje, kai dar nebuvo gydoma antibiotikais, karščiuojančiam ligoniui dažnai duodavo išgerti vaiko šlapimo, taip pat šlapimu buvo gydomas plaučių uždegimas. Labai populiaru buvo šlapimo kompresais gydyti įvairias traumas – sumušimus, patempimus bei tokiu būdu malšinti sąnarių skausmus.
 

Šalininkų argumentai


Nors iš visų netradicinių terapijų gydymas šlapimu tikriausiai yra vienas neįprasčiausių ir jo veiksmingumu sunkiausia patikėti, tačiau... Žmonių, išbandžiusių šį gydymo būdą, pasakojimai apie stebuklingus išgijimus vartojant šlapimą mažina skepticizmą – galbūt tikrai šlapimas naudingas, o jį gerti netgi … sveika.
Yra atliktą medicininių tyrimų, kurie parodė, jog daugelis kraujo elementų, rastų šlapime, turi medicininę vertę, o sugrąžintas atgal į kūną (geriamas) šlapimas stiprina kūno imuninę sistemą ir stimuliuoja gydymą bei sveikimą.
Dar 1975 m. daktaras A.H.Fry išleido knygą, kurioje išvardijo šlapime rastas medžiagas. Tai askorbo, amino, folio, glutamino, pantotenino rūgštys, bikarbonatas, biotinas, dopaminas, epinefrinas, gliukozė, glicinas, jodas, cinkas, geležis, magnis, kalcis, melatoninas, nitrogenas, ornitinas, fosforas, proteinai, riboflavinas, tirozinas, šlapalas, vitaminas B6, B12 ir kt.
 

Ką galima gydyti


Šlapimas gydo sklerozę, kolitą, vilkligę, odos tuberkuliozę, vėžį, hepatitą, psoriazę, egzemą, diabetą, herpesą, alergijas.
Šlapimas veiksmingai gydo gripą, kaulų lūžius, dantų skausmą, gyvūnų ir bičių įkandimus, astmą, širdies ligas, nudegimus, plaučių uždegimą, sarkomą, imunines, limfos ligas, podagrą, papilomos virusą, lumbagą, gastritą, dėmėtąją šiltinę, vidurių užkietėjimą, reumatizmą, kojų grybelį, geltligę, stabligę.
Kai kurie šlapimo komponentai naudojami vaistų gamyboje. Mediciniškai įrodytos puikios šlapalo drėkinamosios savybės, todėl jo dedama į brangiausius kremus ir losjonus.
 

Kaip jį vartoti siūlo homeopatai


Šlapimą surinkti į švarų indą. Šlapimas turi būti švarus, privaloma laikytis higienos.
Šlapimą ir distiliuotą vandenį (santykiu 5 ml vandens ir 1 lašas šviežio šlapimo) supilti į indą. Indą uždaryti ir paplakti 50 kartų. Po to šį mišinį įpilti į kitą indą santykiu 1 lašas mišinio – 5 ml distiliuoto vandens. Jį taip pat paplakti 50 kartų.
Tada šį mišinį sumaišyti su 80–90 laipsnių degtine santykiu 1 mišinio lašas 5 ml degtinės. Degtinė šį mišinį tarsi užkonservuoja, ir jis jau paruoštas vartoti.
Kas valandą lašinti po liežuviu 3 lašus mišinio. Vartoti tol, kol būklė pagerės. Pradžioje ligos simptomai gali paaštrėti, tačiau greitai turėtų nurimti. Kai gijimas progresuoja, intervalai tarp gydymo, t.y. šlapimo mišinio vartojimo, didinami.
Po 3 dienų gydymą baigti ir vėl atnaujinti, jei liga pasikartoja.
 

Šviežio šlapimo vartojimas


Šlapimą galima gerti natūralų, nevirtą ir neatskiestą vandeniu.
Pirmąją vartojimo dieną gerti 1–5 lašus rytinio šlapimo ryte, antrąją dieną 5–10 lašus ryte, trečiąją dieną 5–10 lašų ryte ir tiek pat vakare.
Patys stebėkite savo organizmo reakciją į šią terapiją ir suprasite, ar reikia didinti, ar mažinti šlapimo kiekį.
2008 kovo 25
Vaistininkė Jūratė ŽIDONIENĖ
Susijusi informacija

Lankytojų komentarai

Mila
2015-06-21 01:25
Sveiki, mane labai sudomino uroterapijos gydymo budas. Vaikystei esu girdejusi is mociutes, kad tai geriausias vaistas, o kaip yra istikruju tai nzn pati niekad nemeginau..Bet dabar turiu didele beda nuo kurios priklauso mano tolimesnis gyvenimas ir ateitis! noreciau gauti patarimu kaip issivalyti kuo greiciau mazdaug per savaite savo organizma nuo narkotiniu medziagu???? (tokiu,kaip amfetaminas ar speedas) gal kas zino ar girdejes yra apie greita buda kaip pasalinti is plauku narkotikus ar kazka specifinio gerti vartoti kad jie greiciau pasisalintu??? man ruosiasi daryti specialu plauku testa narkotinem medziagom...prasau pagelbekit patarkit jai nors kazka esat girdeje ar susidure su tuo!! Kartoju nuo to priklauso tolimesnis mano ir man brangiu dvieju zmoniu gyvenimas,vienas suauges o kitas deja yra dar visai maziukas ir nieko nesupranta .
mega
2015-06-04 21:41
Nuo seno beržo degutas buvo naudojamas odos susirgimų, ypač Psoriazės gydymui. ieskoti homeopatinese vaistinese
mega atsakymas Ged
2015-05-10 20:20
Per google ivesk www.homosanitus.lt 5 tibeto pratimai ir pasveiksi,ten pasiskaityk yra daug info, nuo ko zmogus suserga ir ka reikia daryti, o urina nepamaisys,naudok per skrandi,sekmes ,per menesi niekas nepasveiksta
ged
2015-04-11 22:47
Sveiki, gal kas patartu kaip issigydyti psoriaze, turiu ant veido ir galcos kokia 15m, aciy
sandra
2015-03-14 20:59
Sveiki,sergu vilklige ir geriu urina trecias menesis vis maudzia koju sanarius, geriu viena karta rytini, gal kazka darau netaip, aciu visiems uz gerus ir nuosirdzius pasidalinimus! Labai malonu, kad tiek geru zmoniu!
ARIS FINANCIALS
2015-02-03 00:22
Reikia mūsų finansines paslaugas?
* Labai greitas ir tiesioginis perkėlimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po rinkti pinigus iš jūsų banko sąskaitos
* Žemas palūkanų norma 2%
* Skolos tarnyba ilgalaikis (1-30 metų) trukmė
* Lankstus paskolų terminai ir mėnesinis mokėjimas
Pasikonsultuokite su savo teisinių ir licencijuotas trestų bendrovių įstatinis pasaulinės finansinės paramos.
Daugiau informacijos ir paskolos paraiškos formą kontakto elektroniniu paštu: romanpz101@gmail.com
vasara, Dariui
2015-01-12 14:45
Tu teisus ,man ta pati deagnoze buvo ir jau 5 metai kaip urina naudoju,antibiotikas buvo nuvares organizma,nepaejau,ejau isikibusi i siena,puikus vaistas,tik niekas nepripazista,nes visiems slykstu,medikamentai viena liga gydo kita sugadina,va taip brangieji,Tik nenorekit per viena diena pasveikti,kai ligos uzsiseneje,reikia ilgai naudoti,sekmes visiems
Darius
2015-01-11 12:21
slapimas gydo. taip issigydziau umini bronchita ir plauciu uzdegima. kodsejau vasara 3 menesius. antibiotikai mane buvo visai nualine. buvau be jegu. viena gera drauge, pati praktikuojanti urinoterapija, pasiule isbandyti senovini vaista - gerti rytini slapima. isbandziau. efektas pasijuto po 15 dienu. pradejo valytis plauciai, tracheja, isejo daugybe skrepliu. atsirado lengvas kvepavimas, , dingo kosulys. geriau rytini ir vakarini slapima is pradziu. paskui profilkatiskai tik rytini. iki siolei tebevartoju. rytinio slapimo puse stiklines per diena. aisku, reikejo perzengti save , savo kompleksus, pasibjaurejimo jausma. kai matau akivaizdu efekta ir sustiprejusi imuniteta, ir tai, kad siuo metu jauciuosi puikiai, nesergu, galiu teigti, kad slapimas padeda, gydo, ir tai nieko nekainuoja. visiems besigydantiems - sekmes!:)
Dorene Zeller
2014-12-26 19:33

MY TESTIMONY FROM A LEGITIMATE MONEY LENDER
Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan?contact Dennis Hopkins Finance Home he help me with a loan of $300.000 some days ago after been scammed of $2500 from a woman claiming to been a loan lender but i thank God today that i got my loan worth $300.000.Feel free to contact the company for a genuine financial service. Email: dennishopkins_financehome@live.com or dennishopkins69@yahoo.com or www.dennishopkinsfinance.de.vu Tel: USA +12404374240 .He is a trust worthy man. No Upfront Fees
berina
2014-12-10 00:41
Sveiki :) Norejau dar paklaust ar imanoma slapimu gydyt skydliauke? Ir dar sis tas.. Turiu mazyli, taciau jis neskiepytas, tad butu idomu suzinot ar galima slapimu gydyt difterija, stablige ir visas kitas ligas, nuo kuriu ale yra sukurti tie skiepai..? Pati turiu atopini dermatita, vartoju slapima jau keleta menesiu, po menesio kazkur buvo zymus pagerejimas, o dabar egzemos plotu padaugejo... Geriu 3-4 kartus dienoj po gurksni. taciau liga paumejo, tai gal visgi sumazint dozes ar geriau padidint? Vienur rasot, kad paumejus ligai reik sumazint dozes, kitur, kad padidint jas? O kaip daryt is tikruju? Siaip kitos kankinusios ligos isnyko, taciau su sita dar vis kovoju.. Gal zinot ka nors is issigydziusiu zmoniu, kiek laiko prireike pasveikt? Ir ar maistas turi visgi itakos gydymuisi? Nors siaip alergenu stengiuos kuo maziau naudot. Gydausi tris menesius. Tikiuos , kad kas nors atsilieps, nes cia senokai kas berase.., o gaila.. :)
Ufospace.net
2014-11-01 22:29
nuoroda ta tema.
http://ufospace.net/publ/naturalios_medicinos_paslaptys_vaistinele/ar_liaudies_medicina_gydo_visas_ligas_mitai_ir_faktai/33-1-0-1004
arna
2014-10-18 22:45
Mege, rytais po sauksteli naudok semenu seklas, as i stikline isidedu sauksteli semenu seklu,uzpilu truputi vandenuko,palaikau 15 min. ir niam niam ir skanu ir sveika,arba i jogurta ,pasiskaityk apie semenas Google, ten viskas aprasyta ,Naudoju jau 2 metai
mege
2014-10-18 18:46
Aciu labai, arna. Tikrai pasinaudosiu jusu patarimu:)
arna
2014-10-18 09:41
Mege,jokiu migdolu pieno,as geriu i diena po gurksni daug vandenuku ir po gurkni 3 - 4 kartus urinos,reikia urina ilgai naudoti,zinau moteri jai 75 metai urina naudoja 15 metu ir jokiomis ligomis neserga,nezino kas yra daktaras,P.S kai geri daug vandenuko jokio britkumo urina neturi,jei yra galimybe vaiko sysaliukas yra sveikesnis,sekmes,kas liecia maista,nuo migdolu gali berti, o dar pienas,feeee,juk seis laikais visur E raides ant pakuociu,geriausiai naturalus is sodo obuolys,morka,burokas ir t.t.,per didele doze urinos gali sustreikuoti spaudimas,viskas turi buti normos ribose,nenorek per menesi pasveikti.
mege
2014-10-18 01:42
Tas pats liecia ir mane pacia.. Pas mane taip pat AD.. Taciau geriu dazniausiai rytais po puse stiklines , kartais isgeriu dar ir vakarais papildomai, taciau kai padcigubinu doze , t.y. isgeriu vakarais, tai kartais jauciuos geriau, kartais kaip tik blogiau.. Mano oda buvo jau susitvarkius beveik, nunyke berimai, dabar vel atsinaujino.. Tai nezinau ka daryt, ar gert daugiau, ar maziau. O gal reiktu atsisakyt dar ir kokio nors maisto? As slapima maisau su migdolu pienu, nors nejauciu to sleikstulio, bet gal butent migdolu pienas man ir netinka, nes visgi is riesutu.. O jie juk irgi dideli alergenai. Lauksiu atsakymu. Aciu zmogeliukai, kad dalinates savo patirtimi. Be galo dziaugiuos atradus si puslapi.:)
mege
2014-10-18 01:17
Aciu jums labai , arna, uz atsakyma, mazylis jau pasveiko. Duodu slapimo kasdien jau beveik menesi, nes turim dar ir atopini dermatita, is pradziu lyg savijauta buvo pagerejus, taciau jau trecia diena kaip vaika pabere ir atsirado niezulys, kuris buvo tikrai apmazejes. Duodavau po 50g rytinio slapimo, kol slogavom , duodavau maziau, bet uztat niezulys atsirado.. Gal reiktu vel padidint doze?:)
arna
2014-10-16 20:00
Mage, norint kad slogos neturetumet reiktu urina pastoviai naudoti,kosulys nuo urinos praeina,bet slogai duokit homeopatines tabletes sinupret,nemanau kad per daug duodat,as taip pat mergytei tiek daviau,kaip ims maziau koseti sumazinkit,bet nuo plauciu super vaistas .P.S stebekit ,gal ir susitvarkys sloga,nebereikes tableciu,sekmes,tik nesirgit
mege
2014-10-16 01:00
Sveiki :) tikiuos, kad dar kas nors visgi atsilieps :) pries kokias 4ias dienas sunus susirgo gripu. Prasidejo sloga, nuolat varvanti nosis bei kosulys. Pradejau duot slapima, bet daviau daugiau nei raso, daviau 50g per diena, bet tik ryte ir lasindavau kelis kartus i nosyte, tai kosulys lyg ir apmazejo, bet nosis kaip varvejo taip varva toliau. Taigi norejau paklaust, gal as visgi duodu per daug? Nes vienur rasoma, kad kai pablogeja, reik mazint doze, kitur, kad didint, tai dabar pasimeciau visai.. Tas gerai, kad geriant slapima vaikas dar labiau neisiserga, tik nezinau ka daryt su ta varvekline nosyte. Gal kas patars? Buciau labai dekinga uz atsakymus.
marce
2014-10-13 11:59
O as manau, kad urina galima vartoti ir naudojant homeopatinius vaistus, nes urina yra taip pat homeopatija.
upe
2014-10-01 20:25
Gydytoju cia nebera ir konkreciai niekas neatsakys
betina
2014-10-01 01:50
Sveiki ;) Jungiuos ir as prie jusu :) turiu sunu, kuris taip pat turi atopini dermatita. Jau gan ilgokai gydomes homeopatiskai, pagerejimas tikrai yra, bet iki galo vis neissigydom.. Cia daug kas rase, kad geriant slapima, butina nutraukt ir vaistu vartojima.. Homeopatija skirias nuo tradicines medicinos, todel idomumo deliai klausiu ar butina nutraukt ir ja? Nes vaikas labai kasos vakarais ir nakti, bijau, kad vos tik nutrauksiu homeopatija, niezulys sustipres. Kiek gali trukt gydymas slapimu? Menesi, du? Puse metu? Bukit malonus, atrasyk, kas susiduret su sita bedele :)
cioce
2014-09-22 16:18
Audriau,galima gerti per diena 3 - 4 kartu,jei pajusi blogiau naudok maziau..,po truputi sportuok ,sekmes tau ! P.S. netikejau,kad urina vaistas,bet siandiena sakau ,kad VAISTAS !
Audrius
2014-09-20 16:50
Ačiū cioce, tik norėjau dar paklaust. Po viena šaukštą kiekviena rytą?
cioce
2014-09-07 22:13
Audriau,gerk po sauksta ir stebek organizma
Audrius
2014-09-06 10:02
Sveiki visiems. Sergu "išsėtine skleroze" nuo 2007 metų. Gydytojai taiko įvairiausius gydymo būdus, bet sveikata po truputi blogėja. Jie tik tam kartui ja atstato ir tiek, kuo toliau tuo labiau darausi neįgalus. Visi sako jog tai nepagydoma. Bet juk man tik 28 metai, norisi ir seimą sukurti, vaikus užauginti... Gal yra tarp Jūsų susidūrusiu su ta pačia problema? Gal galite paaiškinti kaip mano atveju reikėtu taikyti šį gydymo būdą naudojant savo paties šlapimą? Prašau, padėkit man. Iš anksto didelis AČIŪ:)
John
2014-07-27 12:35
Ar jums reikia paskolos sumokėti savo sąskaitas, jei taip rašykite mums per: johnpaulsonloanfinance@gmail.com
John
2014-07-27 12:31
Ar jums reikia paskolos sumokėti savo sąskaitas, jei taip rašykite mums per: johnpaulsonloanfinance@gmail.com
marce
2014-07-03 10:13
Cukralige slapimas tikrai gydo, juk taip ir straipsnyje parasyta. Aisku tik ne per savaite ar per menesi, stebuklu nebuna, reikia pagerti daug ilgiau.
ar
2014-07-01 16:36
ar cukralige gydo slapimas?
lim koh
2014-06-27 22:53
We offer our Loans to our clients In USD($), GBP(£) Euro(€) or ($) Singapore Dollars and in the following categories.

Auto ,Mortgage ,Business ,Personal ,Real Estate Loan.

Contact us today for easy loan with less stress. We give out loans at low and affordable interest rate... Why waste more time? Contact us ASAP so we can move on with your request.

Contact us for more information with the Contact below,

Loan Agent: Peter White


Email: lim.koh56@yahoo.com

Thank you for your response.

Yours Faithfully,
Mr. Lim Koh(C.E.O).

LIM LOANS FIRM
Kenny Malcolm
2014-06-25 11:16
Ar jūs verslo žmogus, ar moteris? Ar jūs bet finansinės streso ar jums reikia lėšų pradėti savo verslą? Ar jums reikia paskolą tosettle savo skolų ar apmokėti sąskaitas? Ar turite mažos kredito balas ir jums surasti sunku gauti paskolą iš vietos bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl kokių nors priežasčių kaip antai:

) Asmeninė paskola,
b) Švietimas,
c) skolos konsolidavimas,
d) verslo plėtra,


Jums turėtų užpildyti paskolos prašymo formą ir grįžti į JAV AT: creditconsultants212@outlook.com

Vardas, pavardė:
Kontaktai Adresas:
Telefonas:
Reikalinga suma, kaip paskola:
Paskolos trukmė:
Amžius:
Lytis:
Šalis:
Pareigos:
Paskolos paskirtis:
Mėnesio pajamos:
Ar taikomi iki:

nes su mūsų laukia savo reaguoti į šį laišką: creditconsultants212@outlook.com
egle
2014-06-23 10:06
as irgi noriu paklausti ,gal kas gydesi ginek.ligas slapimu...pas mane randa koku,du kartus is eiles geriau antibiotikus,siandien nuejau ,sako vistiek ju yra,daktare sako ,gal palaukim kokia savaite,isivalys...bet nezinau ...gal gerti slapima ar kokius kompresus deti .patarkit ,jei kas ka zinot daugiau
Aneta
2014-05-25 17:09
prieš kelias dienas bėgdama pasitempiau kojos sausgyslę, po keleto valandų ėmė skaudėti ir tinti, sunkiai bepaėjau. Kreipiausi į draugę patarimo, ji žino visokiausių natūralių priemonių, liepė tuoj pat uždėt šlapimo kompresą, apvyniot plėvele ir laikyt per naktį. Ryte skausmo kaip nebūta. Tai pati efektyviausia ir greičiausia pagalba ko gero visais atvejais, ir "vaistų" visada turi su savim:)
dane
2014-04-15 22:23
Reikia butinai organizmui magnio <diasporalis> jis ir vidurius suminkstina
dane
2014-03-15 20:04
Gal migrena turi? visos ligos prasideda nuo nervu,stenkis vienodu laiku eiti i tualeta,normalus zmogus kiekviena diena turi tustintis o ne savaite mesla su savimi nesioti,pastoviai gerk slapala ir viskas susitvarkys,sekmes
qwerty
2014-03-14 10:36
Sweiki, senokai cia kas lankes bet tikiuosi pamatis.... ebezinau ka daryti, jau kokias dvi sawaites be perstojo skauda galva, jauciu kad sutriko virskinimas, jauciuosi visada pawargus nedarbinga, nesinori valgyt, viduriai atrodo uzkieteje issitustinu vos karta y keleta dienu,geriu tas tabletes kasdien po pora kart y diena jauciu kad man nieks nebepadeda. Ir bijau susugadint kepenis. Ar gali man slapimas padeti? Expermenta pradejau vakar, dabar bandysiu gerti kasdien(think)
marce
2014-02-28 09:07
Butu naudinga suzinoti tie kurie issigyde, kiek kartu per diena reikia urina gerti. Girdejau, kad tik rytine urina turi daugiausia gydomuju savybiu.
vaidas
2014-02-28 01:18
slapimas GYDO VISAS LIGAS! medicina tik prilaiko kad jus moketumet pinigus ir mirtumet anksciau.
gintas
2014-02-24 15:10
Malda tykejimas dievu ir urinoterapija pakeite mano gyvenima buvau beviltiskas ligonis man labai daug metu skaudedavo galva eidavau is proto daktarai nieko nerasdavo ir reikejo skubiai daryti kaires kojos sanario operacija isbandziau urinoterapija ir esu sveikas dziaugiuosi gyvenimu.(hi)
Erika
2014-02-18 19:45
Sveiki. Susidūriau su tokia problemėle - paraproktitu, dėja skaičiau, kad vienintelis būdas yra skalpelio pagalba, tačiau labai norėčiau to išvengti. Ar kam nors teko susidurti su tuo? Ar uroterapija, o galbūt kompresai padėtų išspręsti problemą? Padėkite, patarkite, nes nežinau ką daryti. :(
BITUTE
2014-01-26 13:57
NEDVEJUOKITE,GERKITE SAVO TURTA IS SAVO INDO! AS VISAS LIGAS,NEGALAVIMUS,NAUDOJU,BUTENT AUKSINI VANDENELI,IR KREMAS,IR KOMPRESAS IR I VIDU! BUKITE VISI SVEIKI! MYLIU JUS!
marta
2013-08-01 14:54
Aciu :)
ta pati
2013-08-01 12:06
Marta,susirask internete apie linu semenis,jos gerai oda tvarko ir pasiskaityk,cia taip pat bobuciu geras vaistas !
ta pati
2013-08-01 10:35
Pradejot gerti ir laukiat stebuklu,taip nebuna,viskas praeis,tik reikia ilgiau naudoti.urina naudoju 3 metai ir naudosiu, nuo pastovaus plauciu uzdegimo,sutvarke spaudima,holesteroli ir kitas ligas.Naudokit ir niekam nesipasakokit,nes zmones pagalvos,kad mums su protu,visi nori is vaistines tik chemijos,nuo kurios ,viena liga gydo ,kitos atsiranda,sekmes!
marta
2013-07-31 20:19
As tiesiog nezinau..mum lyg ir geriau,bet baltos demes liko,o jei ko uzwalgom tai ispila ir wel..gal po men wartojimo nebeispilines? :) o delko jus pradejote urina naudoti! Lb aciu uz atsakymus,kiekwieno patirtis lyg ir palaikymas :)
ta pati
2013-07-31 19:25
Labutis,Maisyk,kad ir su sultimis,veiksmingumas geras ,dar galima urina naudoti vietoj kremo,naudoju ir rauksles nyksta,veliau veida nuprausiu ir nieko nebetepu
marta
2013-07-31 14:59
Sveiki, o gal kasnors zino ar tas pats weiksmingumas, jei as slapima sumaisau su arbata? Dekoju :)
ta pati
2013-07-29 15:42
Marta,naudok ir pati,kad ir sveika esi,slapimas isvalo is organizmo slakus ji sustiprina ir t.t.,turiu drauge ,ji naudoja 30 metu urina,gydytoju nebezino
marta
2013-07-26 11:52
Sveiki! Stebuklu buna! Jau savaite laiko duodu mazylei jos pacios slapimo, ir matau gerejima! :) tsiu tsiu tsiu, bet manau, kad isgysime nuo to dermatito..kiek visko iskentejom.. Aciu jums zmogeliukai,(super) kad dalijates savo patirtimi :) (super)
martai
2013-07-21 20:39
Slapimas nuo visu ligu,geriu po puse stiklines ir gerai jauciuosi,vaikams galima duoti pradziai po sauksteli 3 kart dienoje ir ziuret kaip jausis,veliau po truputi dauginti,nuo to blogiau nebus,nereikia bijoti,naujagimiui i akis lasinau ir nebereikejo operacijos,daktarai sake reikes operuoti,aciu diev...pciu pciu,pagijom
marta
2013-07-21 14:49
Dar karteli rasau,prasau pagalbos. Siaubas kazkoks..simtu simtus isleidziam del atopinio dermatito..2.8m.mano mergaitei,siaubas,kad niekas negali padeti..griebsiu siauda uz ragu jei toliau taip bus..baisoka tik. Pasakykitman kaip vaikui suduoti to slapimo ir kada po kiek? Isprotesiu labai dekoju pasidaliokit zmogeliukai patirtim
atsakymas martai
2013-07-14 21:26
Marta,gerk slapima i diena po keleta kartu ir nebereikes jokiu kompresu,sirgau keleta kartu plauciu uzdegimu o nuo antibiotiku ejau isikibusi i siena,organizma jie tik nualina,viena gyd.man pasake,kad yra senovinis mociuciu vaistas,aciu diev....ji isbandziau ir pciu pciu pciu,gerkit ir niekam nesipasakokit,nes niekas nesupras,sakys,kad nukvarsusi,zmones ziuri tik schemijos(super)
marta
2013-07-03 17:31
Sveiki,kaip matau jau senai cia niekas nesilanke,bet gal pavyks :) kazkas rase,kad dejo slapimo kompresus del dermatito..kaip sekesi? Kaip tuos kompresus reikia daryti? Labai pagelbetumete.. Is proto galima iseit del to AD..
VILMA
2013-05-14 12:00
Galiu issakyti ir savo nuomone apie urinoterapija..Pries 20 metu labai blogai jauciausi,svaigo galva,skaudejo sirdi,vaiksciojau kampais,krito svoris...Gydytoja nerado nieko blogo uz ko uzsikabint,nezinojo kas man yra..Tada perejau visus privacius specialistus,kardiologa,neurologa ir t.t..Niekas nieko nerado,o pinigu isleidau tikrai daug..Sveikata negerejo.Tada netiketai i rankas papuole knygute’’ AR SLAPIMAS VAISTAS’’..As ja perskaiciau, kokius penkis kartus:),ir nutariau ,kad blogiau nebus,reikia bandyti..Pradejau gerti rytais,po to tris kart per diena...Po kokiu 10 dienu pradejo valytis organizmas,ismatos tapo juodos kaip smala,skystos..Ir,palaipsniui pradejo gereti savijauta...Supratau,kad tikrai tai paprastas,nieko nekainuojantis ir stebuklingas VAISTAS(super)
as
2013-04-04 12:05
as girdejau apie slapimo gydima is mociutes ir mama kai buvau maza turejau plauciu uzdegima ir man teko ta "laime" jo paragauti nuo to laiko niekada gyvenime dar neturejau pati plauciu uzdegimo,su vaiku mano bedos sausas kosulys ko tik nedavem ir galutinis rezultatas eilinis kartas doze antibijotiku truko kantrybe pradejau duoti slapima ir ka jus manot beveik praeina na bent antibijotiku pokolkas nereikia geriau bet duodu daugiau nei raso duodu 3k d.po 10g neisgarinto 2sav. jauciames neblogai nezinau ar kada jam isdrysiu papasakoti kaip gydziau (red) mociutei buvo abipusis plauciu uzdegimas issigyde su slapimu (super) niekam nebrunku savo nuomuones bet akivaizdus rezultatai kai nebezinot nuo kosulio ka daryti pameginkit kas del sanariu ar kitu isoriniu gydimu negaliu pasakyti dar neteko bandyti sekmes ir nesirkit(hi)
Gandras
2013-01-26 14:00
apie slapimo vartojima ir stebulkinga pasveikima irgi daug girdejau is ivairiu zmoniu... bandyt nebandziau, bet itariu reikalui prispaudus surizikuociau :) tik noriu pastabele viena - sako, kad geriant slapima patartina ta diena nevalgyti mesos...
saule
2012-08-25 16:38
sveiki,man pripazino utopini dermatita,pradejau deti slapimo kompresus,bet dar blogiau,visa oda paraudo ,nera jokio pagerejimo ,4 dienas dejau ir dabar jau nezinau ka daryti,ar toliau deti ar ka daryti,gal kas sirgo dermatitu ir gydesi slapimu.Gal pradzioj taip buna,kad pablogeja arkaip
almonte
2012-06-17 15:48
sveikuciai.kas nors parasykit kaipo reikia ta slapima nugarinti?rasoma.kad reikia naudoti nugarinta slapima.pvz.polipams iseinamojoje zarnoje.aciu
mamuka
2012-06-06 20:35
Slapima galima gerti kaip kompota ir jis nieko nepakenks,gydo visas ligas,sekmes
,,,
2012-05-06 14:54
kam deti slapimo kompresus jei galima ir kita ranka isoperuoti,as po abieju ranku operacijos jau 6 metai ir esu labai patenkin.
Violeta
2012-04-15 11:55
nuo darbo įsigijau abieju rankų riešo kanalo sindromą. Vieną ranką operavo, pagerėjo. Kitos rankos nesiryžtu dar operuoti, bet jau negaliu lankstyti nykščio. Įdomu, ar padėtų man šlapimo kompresai?Prašau patarimo.
marija
2012-03-16 22:40
O man miezys iskilo ir du kartus uzdejau savo slapima,toj pat pranyko...geras vaistas
savana
2012-03-02 15:46
pirma karta su salpimo gydanciom savybem susiduriau pagimdzisui dukrele-puliavo jos akytes taip kad ji ju rytais neatmerkdavo, puliai jas suklijuodavo ir ji neystengdavo ju atverti. Mano pazystama pti medike nesdavo mamn is ligonines visokius skyscius plauti, niekas nepadejo. Pagaliau truko kantrybe, kik gi galejau dukra kankint- uzdejau kompreseli su jos salipmuku ant akyciu ir ka jus manot- ta pacia diena jau pasetbejau kad puliukai pradejo mazeti o kitos dienos ryte dukrele jau akytes atmerke laisvai o vakare puliu isvis nebeliko. As uz urinoterapija!
Simona
2012-01-15 14:53
As taip pat tikiu uroterapijos poveikiu. Maciau kazkas gydosi trumparegyste slapimu, labai noreciau ir as pabandyti, tik gal galetumet parasyti metoda kaip reikia gydyti, kokiom proporcijom, ir t.t buciau labai dekinga.
justa
2011-05-18 14:27
buciau labai dekinga jai kas papasakotu kaip issigyde sanariu ligas urina itariu kad pas mane osteoartritas
laimyte
2011-05-11 08:47
as vis nesiryztu isbandyti ,bet mano vyras gydydavo akis vaiko slapimu ,kai pasigaudavo zuikiu po suvirinimo darbu ,vakare uzdes kompresus ,ryte skausmo kaip nebuta ,drauge ir jos vaikai irgi issigyde akiu uzdegima su slapalo kompresais ,o ligonineje gulejo moteris ,kuri su slapimu isgelbejo viena plauti nuo plauciu vezio -kita isoperavo,matomai verta isbandyti ,nes kandida nenori manes paikti ,net ir laikantis dietos
rima
2011-04-02 22:00
Ruta,bek is to kambario kuo greciau,nes tau viskas nuo pelesio.Mano dukrai ir tas pats buvo,paemiau siena nupurskiau specialiu skysciu ,panasiu i chlorkalkias ir pelesi sunaikino,ji reikia ieskoti statybinese parduotuvese.
O slapumas tai nuo visu ligu,tablete baisus nuodas,nuryji ir kepenys jau pazeidziamos
Neitiketina
2011-03-31 21:38
as dejau pilvo apacioje....
Neitiketina
2011-03-24 16:41
Pries 3 savaites gydytojas aptiko kiausinelyje cista 7cm- 5cm ir gimdos isvesejima, buvo paskirta diena dviems operacijoms, pabandziau 10 dienu deti slapimo kompresa ant gimdos... ir ka jus manote... cistos nerado( gydytojas pats nesuprato, sako kur ji dingo :) ) savo paslapties neisdrysau pasakyt jam, jis juk medikas :) taigi savo kailiu patyriau slapimo galia. Nuo siol gydysiuos tik juo :)
saulute
2011-03-20 19:06
Urina gydausi visas ligas jau keleri metai.Beprasidedantis gripas praejo per nakti (jau buvo 38.7 temperaturos) - tai buvo pirmas mano stebuklingas isgijimas ir nelabai dar tikejau urinos galia bet situacija buvo tokia kad vaistu tuo momentu nebuvo ir reikejo kazka daryti - tada isgeriau garintos urinos. Dar turejau gimdos kaklelio displazija HSIL - siandien jos nebera :-) Siuo metu gydau trumparegyste - pries kelis menesius buvo -2.5, siandien jau turiu -1.5 :-) noriu matyti puikiai taigi gydyma tesiu :-)
zizi
2011-03-16 21:35
Sveiki, bandysiu is as gydytis urinoterapija. Man nustatytas labai retas vezys. Viena drauge sake, jos mama isigyde kruties vezi badaudama ir gerdama savo slapima 90 dienu. Skestantis ir uz siaudo griebiasi...
zizi
2011-03-16 14:33
Sveiki, bandysiu is as gydytis urinoterapija. Man nustatytas labai retas vezys. Viena drauge sake, jos mama isigyde kruties vezi badaudama ir gerdama savo slapima 90 dienu. Skestantis ir uz siaudo griebiasi...
Romualdas
2011-03-13 09:30
Suprantu gydymo šituo metodu priešininkus. Labai sunku patikėti teigiamu šlapimo poveikiu,įtikėti,kad tai gali padėti nepatyrus ant savo kailio.Gyvenimas durnius greitai pamokina.Važiuodamas greitai nugriuvau nuo dviračio ir stipriai susižeidžiau alkūnę.Ant sąnario užaugo dyyydelis vandeningas guzas. Nueini pas gydytoją...įsmeigia adatą ,nutraukia skystį ir paleidžia. Taip dukart savaitėje.Vėliau kažkokių vaistų dar reikėjo pirkti kuriuos į tą sąnarį leido. Bet jokio poveikio. Nustojau net pas gydytoją vaikščioti...kolega neskrupulingas-nutraukdavo.Manau kas bus tas...reikia mėginti dėti šlapimo kompresą. Seniai močiutė buvo sakiusi taip daryti...bet negi klausysi..."iškasenos" kai "tiek gerų dydytojų ir vaistų"aplink. Vakare "pri....davau" iš marlės sulanstęs kompresą, dėdavau ant sąnario ir ant jo užmovęs plastiko maišelį prapjautu galu apvyniojęs elastiniu bintu,kad kvapo nebūtų, eidavau gulti.Trečios dienos ryte atsikėlęs žiūriu - kapšo nėr.Savo akim netikėjau...Bet taip.Dabar dukra plaučių uždegimu serga...Ieškau proporcijų ir jau AČIŪ "poniai"radau:)
ruta
2011-02-27 19:42
Gal galit kas nors man patarti.Jau 1.6 men as kosau ; geriau karsta piena su medum , ir karsta piena su sviestu ir soda , karsta vyna su ciniamonu , pipirais ir kitais ingredientais , skalavau gerkle su druska , paskui geriau ir antibijotikus,nes buvo temperaturos ,ir dar slogavau labai . Jau nebezinau ka daryti,ka gerti . Esu bet kam pasiryzusi . Kai buvau maza; geriau savo slapima kai sirgau plauciu uzdegimu.Ir dabar galvoju gerti , nes zinau , kad padeda. Gal galit kas patarti ta tema , nes mano imunine sistema yra nusilpusi labai.Atrodo ,kad baigiu sloguoti , ir vel viskas is naujo. Dabar negeriu jokiu vaistu. Geriau jau savo slapima , bet noreciau tiksliau zinoti apie tai.Kai kosau ,is akies rieda asaros, o pacioje gerkleje atrodo , kad sausa , ir gaunasi kazkoks dirginimas. Gal cia kokia alergija; nors gyvenime nesu turejusi jokios alergijos. Dabar kambaryje atradau pelesi juodos spalvos ;zinau , kad tai irgi pavojing,bet as jau anksciau sirgau.Laukiu jusu patarimo. Aciu.
dzina
2011-02-22 12:33
Sveiki,
Ka galiu patarti is savo praktikos,esu isbandziusi,slapimo gerima ir kompresus.Pries septynis metus pasijutau blogai,ligonines vedeja ragino kuo greiciau salinti gimda,as pabijojau,ejau pas kitus medikus,galu gale teko isvykti i uzsieni dirbti,ir neliko kito varianto,kaip bandyti slapimo terapija,dejau ant gimdos rytinio slapimo kompresus,siltai apsiklojus po valanda guledavau ir gerdavau kiekviena ryta po puse stiklines silto slapimo.Tai dariau 10d.ir reziume po siai dienai vaikscioju su gimda.patariu visiems pabandyti,juk nuo to blogiau nebus ,sekmes....
Universalus
2010-11-14 02:25
Kokiu mnenkista reik but, kad tokiu budu viska taip pateikti, kas veda i jusu "materializma".

Ps. demagogija naikta zmoniu svanojes.

Ps.ps. Tai yra jusu sazines reikalas, bet jeigu as klystu, atsiprasau.
rita
2010-11-10 10:30
jolanta, slapima reikia ir tepti ir vartoti i vidu
jolanta
2010-11-04 14:34
gal kas galetu atsakyti kaip gydyti zvynelyne,ar butina slapima vartoti i vidu ar uztektu tepti oda?aciu
justa
2010-10-28 14:45
labai noreciau paklaust jai pas mane butu stuburo problemos ar padetu geriant slapima ir kaip ji gert na nezinau ka daryt po desimt dienu gerimo man vel pradejo skaudet kirksny
rita
2010-10-27 11:19
Kaip sekasi badaudi ir gerti urina, kaip jauciates?
vidutel
2010-10-26 11:36
Sveiki, dekui tiems, kas dalinasi patirtimi. Nutariau ir as pabandyti bado ir urinoterapijos kursa. Badausiu 40 dienu ir gersiu isgarina savo slapima su vandeniu. Jau dvi savaites, kaip atlieku parengiamuosius darbus. Sumazinau maista ir naudoju tik lasteliena. Po to bus klizmos ir badas. Parasysiu kaip seksis? O gal kas nors jau bandė?Pasidalinkit savo potyriais. Pagarbiai, Vida
vetra
2010-10-24 22:58
Sirgau plauciu uzdegimu,nuo antibijotiku ejau i siena isikabinusi,suzinojau kad slapumas gydo ligas,is tikr7j7 man jis padejo ir labai duoda geros energijos,jei ausis skauda ar sloguoji tai tik ilasinkit slapumo ir toj sveikas,dar isbandziau i akis lasinti,pasirodo ir cia labai geras dalykas,uzdegimo kaip nebuta,sekmes ir nesirkit.
rita
2010-10-22 14:03
justa, gydantis slapimu reikia ji gerti 2-3 kartus per diena.
justa
2010-10-02 16:02
labai prasau patarkit kaip gydytis slapimu .jau daug metu kenciu stiprius koju keliu ir kirksnies skausmus dar ligos nerado.isanksto dekoju
toma
2010-06-03 17:04
danute jums reiketu valytis kepenis.N nuo kepenu skauda sanarius
danute
2010-04-09 20:56
labai skauda sanarius,o gal cia kraujotaka,kad koju pedos,virs pedu,kaip replese suspaustos,naktimis nuo skausmo nemiegu,kas tai,ka daryti?
danute
2010-04-09 20:51
as perskaiciau jusu komentarus,uz kuriuos labai dekoju ir ismeginsiu gydyma.
patarejas
2010-02-21 15:00
reikia myzalais ne skandintiS,o vartoti kaip vaista jaunas RAIMONDE,dar reikejo,kad vienas kitam prisiktum,butu kompleksiniai pietus.
raimondas
2010-02-20 16:35
esu jaunas ir per sex orgijas viena pana man prim... i burna po to as jai abiem tikrai buvo malonu ir manau sveika
Angelina
2010-01-17 19:36
Daug metu vaiksciojau su temperatura,neauksta 37.0-37.2,bet patys suprantat,nesijauciau darbinga,greitai pavargdavau,kol viena diena atsikosejau krauju.Labai persigandau.Daktarai tuberkuliozes nerado,sake,kad nuo ilgo kosejimo truko kraujagysle,taciau tai irgi nera gerai.Issekinta nuolatinio antibijotiku vartojimo ryzausi pradeti gerti slapima.Savijauta visiskai pasikeite,net galva nustojo skaudeti,jauciausi puikiai.Taigi mielieji,isbandziau tai ant saves,todel drasiai galiu teigti-pirmyn!Tik reiketu pries tai apvalyti savo organizma,nevartoti miltiniu patiekalu,alkoholio ir t.t.,ir gerti tik savo slapima.Bukit sveiki!
are
2009-12-02 14:17
jus dar kakučiu užkąskit. o kodėl ne? šlapimas yra skytos organizmo atliekos, o išmatos kietos. poveikis turėtų būti visiškai analogiškas. jei nesinorės vartoti- pažadėkite sau nupirkti kokį žaislą ir problema bus išspręsta. :-)
dėl to, kad organizmas žino ko jam reikia ir kas kart pagamina kitokius "vaitus". Taip žino, ir stengiasi tas medžiagas sunaudoti ir būtent todėl jų šlapime nebus.
dėl randamų visokių medžiagų. Taip randama, tačiau nustebsite sužinoję, kad lygiai tų pačių medžiagų, tik nepalyginamai daugiau yra normaliame maiste. Kaip manot iš kur tos medžiagos šlapime- iš to paties maisto, tik jos jau nebereikalingos (jų buvo per daug) arba yra kenksmingos. Organizmas niekada nešalina to, kas jam dar gali praversti.
dėl stebuklingų pasveikimų. Vietoj šlapimo pamėginkite naudoti valgomąją druską. Skalauti gerklę kai skauda, dėti kompresus, esant temperatūrai gerti truputį pasūdytą vandenį, o dar geriau įberti į žolelių arbatą.
dėl nesirgimo. aš irgi jau 10 metų nesergu, nors vaikystėje dažnai sirgdavau, bet šlapimo negeriu. Kaista ar ne? Vietoj sėdėjimo prie tevizoriaus ir nesąmonių klausymo daugiau būkite gryname ore, sportuokite, grūdinkitės ir nereiks gerti myž...
marce
2009-12-02 10:48
gerda, duok ne po sauksta o po puse stiklines ryte ir vakare, juk nieko nekainuoja:):)
gerda
2009-12-01 23:19
aciu,taip ir maniau ka reikia ilgiau.duosiu vel po sauksta rytais.skauda sirdi kai kosti ir nezinai kaip padeti.gal isaugs ta astma.kiek galima ta chemija kisti.
marce
2009-12-01 13:41
Gerdai,
zinoma, kad dvi savaites per mazai. Isgydyti astma reikia daug daugiau laiko, manau kad apie metus. Kazkada seniai per televizoriu ziurejau kazkokia laida ir vienas vyriskis pasakojo, kas visas ligas issigyde per metus laiko, o gere tiktai viena karta is ryto.
gerda
2009-11-26 23:42
mano mergaite serga astma,kosti be sustojimo.daviau slapima 2savates,ryte ir vakare.bet pagerejimo nebuvo.gal per trupai
gerda
2009-11-26 23:42
mano mergaite serga astma,kosti be sustojimo.daviau slapima 2savates,ryte ir vakare.bet pagerejimo nebuvo.gal per trupai
marce
2009-11-26 14:39
Ramai, zinoma, kad urinoterapija galima isgydyti osteoartrita, juk slapimas atnaujina ligos pazeista vieta, butent atstato ja, dirba kaip ’statybininkas’. Tik aisku ne per menesi, bet daug daugiau laiko reikia vartoti. Man po keturiu menesiu vartojimo labai pradejo augti plaukai, reiskiasi slapimas atnaujina sunykusiu plauko svoguneliu funkcijas. Ir taip su visom ligom. Sekmes gydantis!
ponia
2009-11-21 15:05
mano giminės ir artimieji su šlapimu gydosi taip: puse stiklinės šlapimo, puse stiklinės ramunėlių arbatos, medaus desertinis šaukštelis,galima ir daugiau, skaniau gerti, viską išmaišo ir išgeria- nuo plaučių uždegimo pirmi vaistai.Esu gėrus ir aš, visai nieko.aGeriausia savo šlapimo, visai nesvarbu rytinis, pietinis ar vakarinis- gydykitės į sveikatą, mažiau kreipkit dėmesio į kalbas, medikai suinteresuoti, kad išpirktų jų tručyznas.
Rita
2009-11-16 19:50
Apie slapima arba urinoterapija daug parasyta Malachovo knygose.Siaip , tai vaistas nuo daug ligu, galbut nuo visu.Gerti geriausia savo arba mazo vaiko. Jei sergi, tai savas slapimas turi ligos informacija.Ramunele, gali gerti po 50-100g 2-3 kartus per diena,arba dar kai uzeina priepuoliai kosulio papildomai.As praktikuoju gerti su vandeniu atskiesta, efektas tas pats, ir uzsigeriu visa stikline vandens.Tik rinkti ji reikia naktini,ryte ar paryciais,vidurine ciurksle.Kompresus geriausia daryti su nugarintu, o inhaliacijas su senesniu/palaikytu/.Geros sveikatos ir nesirkit!
Ramas
2009-11-11 21:57
Noreciau suzinoti , ar urinoterapija padeda osteoartrito gydymui
Ramunele
2009-10-09 11:46
nuolat vargstu su persalimais nuo rudens iki pavasario... antibiotikais nesigydau, kadangi visada buna virusines kilmes, tad nepadeda...
si rudeni stai irgi, apie menesi laiko vargau - vis persti gerkle, pora dienu geriau ir vel, ir taip apie menesi. Dabar jau stipriau pradejo skaudeti, lygtai kosulys truputi ima, ir taip jau pora savaiciu.
Priezasti kaip ir nujauciu - esu labai jautri, ir nuolat yra isitempe kaklo ir peciu raumenys, tad to pasekoje trinka kraujotaka sioje srityje... Suprantu kad truksta uzsigrudinimo ir sporto, jau tuo uzsiimu, bet rezultatu dar reikes palaukti.
Linkusi naudoti naturalias priemones: imbiera, citrina, medu, daug arbatu..
Gal galetumete patarti kaip galima butu gydytis slapimu? Kompresus nakciai jau isbandziau, tikrai sumazina gerkles skausma, rekomenduoju! nezinau kaip daznai juos galima daryti.
Bet iki galo taip ir neissveikstu. Gal vertetu isbandyti slapimo gerima? Zinau kad nuejus pas gydytoja tegausiu antibiotiku porcija
Pukė
2009-10-03 23:53
Parašysiu ir aš. Skeptikus turiu nuvilti, urina-tai VAISTAS NUO VISŲ LIGŲ. Pati kažkada išsigydžiau egzemą, kuri, kiek man yra žinoma, neišgydoma, o tik apgydoma. griebiausi urinos vartojimo, kaip skęstantis šiaudo. Papuoliau pas Odos ligų gydytoją, kuri kaip supratau nieko neišmano, nes man sakė, kad viskas čia savaime praeis, o po kelių mėnesių pamačiusi mano žaizdotas rankas, pasakė ,,tai ko tu nori, tau taip ir bus, juk tau egzema, vaikeli... Laukiausi vaikelio, negalėjau vartoti jokių vaistų. Laukiau kol pagimdysiu. Nepadėjo niekas, o mano rankų pirštai buvo žaizdoti iki kaulų. Persimetė ant kitos rankos pirštų, bet vistiek su tuo taikiausi. Skaudėjo be galo, o naktimis užeidavo toks niežėjimas, kad kasydavau net per kraujus, negalėdavau sustoti... Buvo klaiku,iš namų niekur jau nėjau, nes visi pirštai budavo užbintuoti( tik mažieji dar ne). Buvau skaičius knygą apie šlapimą, bet... Kai persimetė į riešą, tuomet ir žengiau tą svarbų žingsnį( knygą perskaičiau net 3 kartus, žinojau beveik viską mintinai ). Buvau nevalgius 14 dienų. Tuo metu gėriau tik vandenį ir savo šlapimą, kuriuo darydavau ir įtrynimus. Labai efektyvu šlapimu trinti delnus, padus, veidą ir kaklą. Iš patirties galiu pasakyti, kad šlapimo skonis ir kvapas priklauso nuo to ką mes valgom. Jeigu maistas sūrus, aštrus, tai šlapimas bus šlykštaus skonio ir net dvoks. Badaujant gėriau tik vandenį, tai šlapimo skonis buvo saldokas, kvapo jokio , o ir spalvos nebuvo. Tiesiog vandenėlis, tik kiek šiltas... Visą gydymosi laikotarpį energijos buvo tiek, kad atrodė, jog kalnus nuverstum... Tik noriu pabrėžti, kad jokiu būdu negalima šlapimo gerti, jei vartojote vaistus. Tik praėjus 2-4 dienoms po vaistų vartojimo, galima pradėti vartoti. Pirmas gurkšnis tikrai bus nemalonus, bet pagalvokite, kad tabletės kurias mes geriam, yra dar šlykštesnės ir tokio efekto tikrai neduoda, o be to dar kiek ir kainuoja! Dauguma medikų nesiryžta pripažinti šlapimo terapijos, nes ji prieštarauja visoms dabartinėms teorijoms. Tačiau faktas lieka faktu. Juk net Biblijos 5-oje dalyje parašyta " Gerk vandenį iš nuosavos cisternos"... Linkiu sėkmės visiems
Justinas
2009-09-05 18:24
Komentarai yra toliau, čia kažkokie debilai užkišo savo virusines programas. Šlapimas tikrai gydo ir pagydo! Farmacininai nenori to pripažinti, todėl ir kiša savo špygas!
Miglė
2009-07-23 10:26
Ar šlapimas gydo spuogus? Jei taip ,tai kaip jį vartoti? Tepti ar gerti? pedėkit !!!
sigla
2009-07-11 08:18
galima šlapimą švirkštu supilti į pvz. ištuštintas žuvų taukų (omega 3) ar kt. kapsules ir pirmyn. Jokio šleikštulio.
mečislovas v
2009-05-23 12:27
Aš jau dvidešimt metų domiuosi netradicine medicina-išbandyta daug jos praktikų,tačiau nei viena neprilygsta tai apie kurią noriu parašyti.
Išbandytas ir šlapimo terapijnis metodas. šlapimo vartojimas yra susijęs su tam tikrais apribojimais-jei žmogaus manipura čiakra veikia normaliai -viskas gerai jei čiakra turi kokių nukrypimų-bus bėdos ,ypač tiems kas vartoja į vidų. Teisingai straipsnyje paminėta ,kad šlapimo dedama į brangiausius ypač prancūzijos kosmetikos gaminius.(paskaitykite atidžiai-urine))).Buvo toks atvejas ,kai pasitempė kojos čiurnos raisčius-tai pastovus kompresas ant kojos pastatė per savaitę,kai toks pat kaimynui-jį iš rikiuotės išvedė trims savaitėms. teko matyti gydantis ir kt odos problemomis. (opos,žvynelinė).
Tik visa tai yra žiedeliai prieš tą -metodas aprašytas L.G.PUČKO knygose bendru pavadinimu <daugiamatė medicina> . Metodas gali pašalinti bet kokią bet kokios ligos priežastį,vienintelis sugeba be vaistų(cheminių ir natūralių)kovoti su bet kokia infekcija,gydo net gyvūnus.Metodas skirtas savidiagnostikai ir savigydymui,tačiau įgijus patirties metodas gali būti vienintele alternatyva susirgus kūdikiui,nėsčiai moteriai ,turin ligos židinį ypatingai jautrioje ir pavojingfoje vietoje. metodas pašalina visus virusus ir kt tipo infekcijas nepriklausomai nuo ligos įsisenėjimo,amžiaus,tikėjimo . Metodika lengvai derinasi su visomis medicinos procedūromis ir priemonėmis,jas papildant ir padarant efektyvesnėmis...867468769 arba el paštu
mečislovas2009@gmail.com
jone
2009-03-28 16:32
Man nustatytas gartritas II stadija, vaistus geriu jau nuo spalio men.pastoviai, bet kaskart bijau nakties, nes nezinau kiek kartu reiks prabusti nuo skausmo. Gydytoja israse artrili 15mg ir meloksikama, nurodydama gert iki pagerejimo.Per ta laika buvo gal triju savaiciu laikotarpis , kai negeriau papildomai nuskusminanciu, ir normaliai vaiksciojau. O dabar vel kankina skausmas desini kelieni. Gal kam teko susigyventi su sia liga liaudiskais metodais.
lineta
2009-01-11 21:07
kada reikia gerti šlapima prieš valgį ar po.
zuikis
2008-10-01 09:17
As esu girdejusi kaip viena moteris issigyde sirdies yda, po urinoterapijos vartojimo uzsitrauke sirdyje esanti skylute.
kristute
2008-09-26 13:27
Na mano puseseriai ilgus metus pleiskanojo veidas,jokie gydytojų rekomenduojami tepaliukai nepadėjo,mano mamos dėka,kuri patarė tepti ant veido šlapimą,pleiskanojimas išnyko visam laikui.Tad manu,kad jis tikrai veiksmingas
Dite
2008-08-08 12:52
Ar tikrai slapimas gali isgydyti sirdies ligas. O jeigu ta liga igimta, ar ir ja imanoma isgydyti.
Magalena_paukstyte
2008-04-15 23:57
Stipriai sirgau,kosejau,ir ne tik as bet ir visa seima vienas paskui kita.Jie visi gydesi prirasytais vaistais,o as net nejau i poliklinika.issigydziau badavimu.Badavau 5 dienas,geriau tik vandeni pasiltinta,ir citrusines sultis,..Temperatura nukrito sekancia diena,o visi kamavosi apie3-4 dienas..Taigi priejau isvados,kad reikia kai kada imtis drastisku priemoniu,kad nenaudotum chemijos,o gydytumeisi naturaliai.As sau gydyma taikiau pagal Uokerio knyga
Saulius
2008-02-21 23:36
Pastaruosius 12 metu nezinau kas tai yra poliklinika,ligonine.Uzsiimti urinoterapija mane paskatino drusku ataugos,besikaupiancios tarp stuburo slanksteliu.Vaistai jau nebepadejo,grese operacija.Operuotis nenorejau,perskaiciau G.Malachovo keleta knygu apie sveika mityba,urinoterapija,badavima.Teisingai naudojant sias metodikas-rezultatai tikrai neitiketini.Kartoju-&rdquo;TEISINGAI&rdquo;,nes vartojant alkoholi,cheminius vaistus ,gydytis slapimu ar badavimu,jokiais budais negalima.To pasekmes gali buti organizmo apnuodijimas.Is mano asmenines patirties: slapimas ir badavimas tikrai gydo persalimo,plauciu,virskinamojo trakto ligas,stiprina imunine sistema,valo organizma nuo slaku.Kaip tuo gydytis,gana issamiai aprasyta auksciau mano minetuose G. Malachovo leidiniuose.
JOLANTA
2007-11-27 22:19
AS TURIU DVI DUKRAS 11ir13m.JOS DAZNAI SERGA SLOGA IR BRONCHITU DABAR SERGA SINUSITU IR BRONCHITU G
Laimutė
2007-11-27 08:56
Pritariu nes ir pati esu naudojusi šį vaistą
nijolė
2007-11-14 21:55
18 metų vyras serga išsėtine skleroze. Šiuo metu daug nekrozinių pragulų. Gal kas žinote kaip gydyti.Ačiū.
Auksis
2007-11-12 21:13
&rdquo;Šlapimas gydo sklerozę, kolitą, vilkligę, odos tuberkuliozę, vėžį, hepatitą, psoriazę, egzemą, diabetą, herpesą, alergijas.&rdquo;
Išsetinė sklerozė, vilkligė susergama, kai per stiprus imunitetas. Vėžiu, kai jis silpnas.
Šlapimas koreguoja organizmo PH. Štai, kur gludi paslaptis. Šlapimą vartoti reikia tik SAVO.
Stipresnį poveikį turi Tianši,
geriau koreguoja PH.
auksoliutas@post.skynet.lt
indre
2007-06-15 15:27
vakar buvau pas LOR daktara.Pasake kad letinis faringitas.Labai raudona gerkle, del viso to ir koseju.Liepe nusipirkt liugoli.Neblogas turbut, siandien nekoseju.Viskas per antibiotikus taip isejo.
Gal zinot kokiu patarimu kaip pagreitint sveikima?
indre
2007-06-04 15:19
Dzudita, gal galetumet patarti ka nors apie imuniteto stiprinima?Zinau, kad stiprintis reiks ilgai.
Dar siek tiek vis del to jauciu savo ta &rdquo;gerkle&rdquo;, tarsi koks gumulelis stovi gerklej, na toj duobutej.
aciu!
indre
2007-06-01 17:12
Turbut tureciau nusispjauti 3 kartus...bet regis, kad pasveikau.Dar karta per diena siek tiek atkoseju.Taigi ejau tokias proceduras:masazas, eukalipto inhaliacijos ir bioptron sviesa.Gydytoja nustate diagnoze: &rdquo;Uzsiteses kosulys&rdquo;.Po to dar apie 10 dienu inhaliacijos namie su garais (druska+soda+eukalipto eterinis aliejus).
Aciu Dzudita dar karta uz visus patarimus!
Nesirkit!
xyllqxijpt
2007-05-27 17:40
Hello! Good Site! Thanks you! ahhbzfwnyrx
dzudita
2007-05-05 09:28
Siaip tracheitas yra virusine persalimo liga ir ji paumeja pavasari ir rudeni.Kad atsikratyti ligu reikia valyti organizma,ir stiprinti imunine sistema. Tai nesidaro per viena diena. Kazkada ir as vos nevirtau ligu maisu kol pati neisisamoninau kad man niekas nepades jei as sau nepadesiu.Issigydziau pati sienlige kuri kamavo 8 metus ir vos isvengiau astmos.Nepadejo jokie daktaru vaistai ir visos sildymo proceduros.Kazkada del stuburo vos neprirase invalido vezimelio.Pasakiau sau negali buti as turiu issikapstyti.Paskutinis lasas buvo tada kai man suleido vaistus ir as kamuojama skausmu isgulejau 7 paras be miego.Tada daviau sau zodi as turiu pakilti ir irodyti kad as vaiksciosiu.Gydziausi pati,pradejau nuo organizmo valymo, rinkau literatura kurios tuo metu buvo labai mazai,rinkau vaistazoles, atsirinkdavau kas man tinka.O tada jau padeda istverme.Nuo vaistu buvo smarkiai suslubave inkstai.Dabar like tik randai.Pamenu nustebusi daktares veida ir klausima kuo gydeisi?Jau 10 metu neimu tableciu i burna ir gyvenu gyvenima be skausmo.
indrė
2007-05-04 15:09
Dar nepradejau eiti i proceduras, nuo kitos savaites turbut.Sia savaite dar daugiau isikosejau, net iki vemimo, tai vakar buvau pas seimos gyd.- parase gerti antibiotikus,doksiciklina, 5 dienas.Net nebeisivaizduoju kada as isgysiu.Atrodo apsveikstu ir vel &rdquo;atkrentu&rdquo;.
Nesirkit!
dzudita
2007-05-02 07:18
tracheitas persalimo ligos padarinys,bet ji gali sukelti ir vaistai.Jei laiku kreipeisi i medikus ir ju gydymas nepadejo tai tracheitas issivyste nuo medikamentu. JI gydyti sunkiau,jei neteisingai buvo parinkti vaistai jie slopino liga bet ne gyde
dzudita
2007-04-27 22:44
Indre, pamegink nusipirkti&rdquo;Pirties arbatos&rdquo;.Ji taip ir vadinasi.As ja perku&rdquo;Norfoje&rdquo;. Ji susideda is berzu lapu,metu,dilgeliu lapu.Pavarys is organizmo susikaupusius toksinus,pades atpalaiduoti geriau kvepavimo takus.Ji nebrangi apie 2,59 lt bet efektyvi.Matyt ilgokai uztempei su vaistais kurie slopina liga bet negydo tai dabar ir vargsti.Sekmes.
indre
2007-04-27 16:21
Cia vel as.Dar Dzudita, nepasveikau.Suzinojau dar viena gydymasi su imbiero milteliais ( yra parduotuvese prieskoniu skyriuose)ir medumi.Tai reikia 1 mazo desertinio saukstelio tu milteliu ir 1 arbatinio saukstelio medaus.Viska ismaisyti ir ta tyrele kiek galima ilgiau laikyt burnoj, kol ji nuslinks gilyn.
O as tebenaudoju Dzuditos patarta recepta su imbieru, vaistu negeriu ir slapimo nebegeriu, namuose pasidarau inchaliacijas ir parafina.Tai padeda.Bet imbieras veikia fantastiskai!!! Gerai pakaitina.O nuo treciadienio einu poliklinika sildymam, masazui ir kt. procedurom, ziurint ka man paskirs.Man tracheitas, buvau dar karta pas seimos gyd.
Gal zinot ka dar apie tracheita?
dzudita
2007-04-26 19:57
Ir dar pamirsau parasyti kad auksinis usas labai gerai veikia kaip nuskausminamasis vaistas.
dzudita
2007-04-26 19:53
Auksinio uso neauginu ir gydantis juo neteko ne vieno sutikti tik zinau kad augalas is pietu Amerikos ir ten labai vertinamas.Juo gydomas vezys,virskinamojo trakto ligos, bluznis,bronchu ligos,alergija,niezai,gerai gydo zaizdas,nudegimus,opas,dermatitus,gerai sugydo kaulu luzius be to daugeliu atveju padeda nuo alkoholizmo ir nikotino priklausomybes.
Simona
2007-04-23 20:48
aciu Dziudita uz nora padeti bet jau susiradau.Ta gele vadinasi auksinis usas kuri labai daug gydo ligu.Tai kambarine gele.jei ka zinai apie ja parasyk.
dzudita
2007-04-22 09:05
Simona,gal tu ieskai auksines saknies one plauko ar danties,jei konkreciai parasytum nuo kokios ligos tai gal ir galeciau padeti nes domiuosi netradicine medicina.As tai negaliu gerti slapimo nes labai jau pykina,tad is ligu bandau kapstytis zolem.
SIMONA
2007-04-20 21:05
SLAPIMA AS JAU VARTOJU KURI LAIKA MAN ATRODO KAD PADEDA OGAL TAI TIKEJIMAS.BET DABAR NORECIAU PAKLAUSTI GAL KAS ZINOTE APIE GELE KURI GYDO LIGAS O VADINASI LYG TAI AUKSINIS DANTIS AR PLAUKAS IR KUR BUTU GALIMA PASKAITYTI ACIU,
indre
2007-04-19 15:23
Ačiū, Dzudita, tikrai pabandysiu.Iki tol geriu arbata,- uzpilu imbiero saknies gabaliuka karstu vandeniu ir tiek.Pasidarysiu ir veliau parasysiu.
O slapima geriu 4-ta diena.Kosulys siek tiek pamazejes.Bet, nuo jo turbut, nes kitko nevartoju,man pagerejo apetitas, ir liezuvis igavo normalia liezuvio spalva.Pries tai buvo su baltom apnasom.Ir nebeziaukcioju,kaip sako , &rsquo;suo ir kariamas pripranta&rsquo;:)
dzudita
2007-04-18 19:55
Indre duosiu patikima recepta.Nusipirk imbiero saknies 300g 2citrinas ir 0,5l medaus.Imbiera ir citrina nulupk, sutarkuok sumaisyk su medum ir vartok po 1v.s. 3k.d.Toki misini galima naudoti ir su naturalia arbata tik pravesusia nes karstoje dingsta veikliosios medziagos. Slapimas gali ir nepadeti nes ilgai vartojot antibiotikus ir nera atsistates organizmas.Butu malonu jei parasytumet kaip jausites pavartojus mano rekomenduota misini.Kolkas padejau ne vienam.Jei ir nepadetu nebijokit nepakenks nes jis stiprina imunine sistema, mazina cholesteroli,saugo nuo persalimo ligu, efektyviai gydo sloga,gripa atpalaiduoja plaucius.Sekmes gydantis
indre
2007-04-16 14:39
Tikrai sudomino mane gydimasis slapimu.Niekaip negaliu issikapstyti is bronchito jau 3 menuo.Koseju visaip- is pradziu sausai, po to slapiai atkoseju.Ilgai geriau antibiotikus, bet pagerus po keliu dienu, isejus i lauka ir vel koseju.Vakar vakare ir siandien ryte geriau po puse stiklines savo slapimo, bet kol kas rezultato jokio.Gerdama ji as ziaukcioju, gal tai organizmas sako, kad reiktu maziau gert, ar cia taip as nesugebu sugert? Siaubingas skonis, bet tai jau paskutinis kriterijus.
Gal butu geriau gerti savo 2 metuku dukreles slapima? Patarkit kas galit!!
edmis
2007-03-22 09:24
Man apie 60.Apie urinoterapija zinau jau daugiau nei 30 metu, nuo studiju laiku , kai vienas mano bendrakursis buvo jogas ir dare tuos dalykusd del kuriu mes cia sekmingai gincijames.Badavo.Badavau ne karta ir as, gydydamas paslijusi skrandi nuo studentisko(maskvietiski) maisto. Slapimo negeriau, pakako badavimu.
Slapima naudojau kitaip jau ne maziau 20 metu.Tai vyruskas receptas, bet manau kad is esmes tinka ir moterims.
Kazkada jaunystej pasigavau herpes, kurios visam laikui isitaise varpos srityj. Siaip gana paplitusi liga ir neisgydoma, nors ir kiek besigydysi.Imuniteto stiprinimas tik padeda suretinti recidyvus. Bet palaengvinti ir zymiai sutrumpinti pati sirgimo procesa budas yra.Kai tik pasijaucia pirmieji dar nematomi pozymiai(dilgsejimas) , reikia drekinti tas vietas (dazniausiai apyvarpe) slapimu.Tai labai paprasta: nusislapinai, slapia servetele gerao suvilgei ta vieta, lengvai nusausinai ir eini toliau. Liga vietoj 2-3 savaiciu praeina per kelias dienas.Neisgydo herpiu bet tuo kart neleidzia isveseti. Ir jau per tiek mnetu herpes nepriprato prie slapimo!Atradau sau si recepta kai perskaiciau jog 1 pas.karo metu vermachto kareiviams buvo isakyta , pasinaudojus prostituciu paslaugomis, nedelsiant nusiplauti savo lytinius organua savo slapimu. Nuo tos :&rdquo;direktyvos&rdquo; papalitimas lytiniu ligu vermachte labai sumazejo.Labai gerai veikia ir kitas lengvesnes isvirsines zaizdas.Manau ir vidines taip pat.Pvz. skrandzio opa.Kai kas sako kad kokakola padeda .Bet cia jau kitas receptas. Sveikatos!
dzudita
2007-03-12 09:25
Girdejau kad slapimas padeda nuo spuogu.Jei kas zinot kaip ji naudoti parasykit.Jei tepti ant veido tai po kiek laiko nuplauti?
nona
2007-03-02 13:16
Nuo alergijos užtino akys.Siaubingai.Nepadėjo vaistai.Uždėjau šlapimo kompresa.Per viena naktį issigydziau.Niekam nesakiau kaip.Nepatogu buvo.daktarė manė kad nuo vaistu
Kristina
2007-03-01 13:51
Labai idomus gydimo metodas,reikes isbandyti ar veiksmingas.Pritariu zmonems besigydantiems ne tradiciniu budu,yra taip sakoma &rdquo;DIEVAS DAVE LIGAS,BET DAVE IR VAISTUS&rdquo;Bukite sveiki.
Algirdas
2007-02-24 17:39
Kiek laiko reikia vartoti, ar gali paumeti liga ir t.t. As vartoju tik susirgus ir baigiu kai liga praeina, o tai tesiasi keleta dienu.Liga gali paumeti, jei vartojote alkocholi,antibiotikus,ir t.t. Gydantis patarciau daugiau gerti vandens. Dar pasikartosiu, kad musu organizmas gaudamas slapimo, kiekvieno karta paruosia &rdquo;medikamenta&rdquo;, kuris reikalingas kaip tik tam momentui. Kiek gerti, pasirinkite patys - nuo stiklines iki vieno sauksto. Tuo metu valgyti reiketu saikingiau, bet cia taip pat individualu. Kai jusu organizmas pripras taip gydytis, po kiek laiko nereikes netgi gerti, pakaks tiktai pagalvoti, ir organizmas pats pasitvarkys su liga. Taip ir turi veikti sveiko zmogaus imunitetas. Dar karta perskaitykite straipsni ir suprasite, kaip veikia slapimas musu organizme. Sekmes
dalia
2007-02-24 01:12
Sveiki,
galeciau patarti paskaityti &rdquo;organizmo valymas ir tikama mityba&rdquo; Genadijaus Malachovo knyga apie urino terapija. Sioje knygoje galima rasti daug patarimu ir komentaru, bet deja, mokslinio isvadu, taip ir nerasite. gaila, o noretusi visa tai mokliskai pagristi...
Algirdas
2007-02-04 20:41
Jurgita,vartoti reikia tik besigydanciojo zmogaus, t.y. jo pacio slapima. Tuo metu negalima vartoti jokiu antibiotiku. Gydytojai skirdami vaistus kiekviena karta israsineja vis kitus, t.y. eksperimentuoja. Gerai, jei pataiko, bet to negalima atsakyti, nes vaistai daro savo, ju negalima nuspeti. Gydantis slapimu, kiekviena karta organizmas paruosia vis kitokio sastato &rdquo;medikamenta&rdquo;, butent tam momentui reikalinga vaista. Cia spelioti nereikia, pades ar nepades, rezultatas kalba pats apie save. Nereikia skaityti jokiu knygeliu, o vartoti ir stebeti save. Pakartosiu, kad gydantis negalima vartoti jokiu antibiotiku, maitintis paprastu maistu, o apie alkocholi ar kitokius zalingus &rdquo;priedus&rdquo; negali buti net kalbos. Vaikai nelabai nori vartoti slapimo, bet tam yra paskatinanciu priemoniu: nupirksiu megstama zaisliuka ar pan. ir si kliutis bus ispresta. Vaikas, pasijutes daug sveikesniu, Jums pasakys tik aciu ir pats sutiks su tokiu gydymo metodu. Pradekite nuo saukstelio, ir didinkite po truputi, kol ju organizmas issivalys.Kas neaisku, klauskite, nes as tai darau jau daugeli metu. Sekmes
jurgita
2007-02-01 22:32
Esu jauna mama turiu 2 vaikiukus (dukrytei-18men,ir berniukas-beveik 6m.), kurie nuolat serga,tai plauciu uzdegimas,tai bronchitas(siuo metu jie taip pat serga).Todel noreciau gydyti slapimu,bet nezinau kaip tiksliai vartoti,po kiek kaip daznai,kiek laiko ir t.t.Ar galima duoti kai vartoja antibijotikus,ar butina juos nutraukti, ir kieno slapimas geriausiai,ar tiktu ju paciu ar reikia sveiku vaiku.
Tarp kitko labai sudomino visu atsiliepimai ir straipsnis yra super!!!
Todel visies isanksto dekoju ir labai prasau padeti,kuo smulkiau ir konkreciau aprasyti kaip kas ir kur.
Žilvinas
2007-01-14 16:20
Niekada nebuvau didelis natūralios medicinos gerbėjas. Gydantis žolelėmis ar kitais liaudiškais vaistais efekto reikia laukti ilgai ir garantijų nėra. O antibiotiko, ar kokio fervekso &rdquo;makt&rdquo; ir efektas greitas bei garantuotas.
Bet prieš keletą metų susirgau abipusiu plaučių uždegimu ir daugiau mėnesį intensyviai gydžiausi antibiotikais ir kitais rimtais vaistais. Visi ligos požymiai pagaliau išnyko, bet liko kankinantis, sausas, tiesiog drąskantis kosulys, kuris užklupdavo, kai tik pradėdavau judėti (pvz.lipti laiptais). Tai tęsėsi dvi savaites. Neapsikentęs nuėjau pas apylinkės gydytoją prašiau, kad išrašytų dar stipresnių antibiotikų ar kitų vaistų. Gydytoja atsisakė tai padaryti, motyvuodama tuo, kad stipriau jau nėra kur...Ir pasiūlė gerti savo, arba vaiko šlapimą. Matyt kosulio buvau taip iškankintas, kad ilgai nedvejojęs sutikau (matyt būčiau sutikęs ir š...suvalgyti). Vakare išgėriau pirmą pusę stiklinės savo šlapimo, ryte dar pusę. Ir dideliai mano nuostabai per pietus pirmą kartą šlapiai atsikosėjau. Toliau dar trys dienos tokio gydymo (jokių kitokių vaistų tuo metu negėriau) ir kosulio kaip nebūta. Va taip...
Arturas
2007-01-07 13:34
Man labai patiko Jolanta jusu komentaras.As taip pat labai noreciau issigydyti,be chirurgo skalpelio pagalbos.Nors jau turejau dvi paraproktito operacijas-nepadejo.Gal galetumete patarti kokia knygele nusipirkti,arba su kuo pasikonsultuoti,kad galeciau gydytis teisingai? jauciu kad turiu per mazai informacijos.Aciu.
Jolanta
2006-12-02 14:52
Zmogaus netikejimas savo sielos ir kuno tobulumu ir suteike farmacijos pramonei begaline valdzia! Kaip ir minejo P. Algirdas mes visi labai unikalus ir jokia farmacija nesukurs to individualaus vaisto, kurio mums reikia. Mes nesiojames savyje Dievo sukurta pacia tobuliausia laboratorija, bet ... netikime tuo. Yra ir galybe nuostabiu homeopatiniu priemoniu, bet gydantis joms reikia
kantrybes, nes visos naturalios priemones &rdquo;rauna liga su saknimis&rdquo;, o taip populiarios tabletes numalsina tik ligos simptomus, o taip pat uztersia organizma kenksmingom cheminem medziagom. Vienas izymus gydytojas vadovaujantis urinoterapijos klinikai rase, kad jei tik zinotume is kokiu kenksmingu medziagu susideda viena tablete- nesiryztume niekada jos nuryti ?! Daug keliu veda i sveikata, kiekvienas renkames pats. Vienas is ju urinoterapija. Pries mazdaug 20 metu isgirdau pirma karta apie ja, bet tada net nepagalvojau, kad gyvenimas privers jos griebtis. Bet kai letines ligos aiskiai rode, kad medicina su savo tabletem yra tikra ta zodzio prasme bejege, ryzausi isbandyti. Esu dekinga, nes nuo to laiko nieko geresnio neradau. Nors naudoju ir homeopatija, bei domiuosi sveika mityba ir teisingu maisto produktu derinimu- tai taip pat dalis musu sveikatos. Nepamirskime, kad musu ligos labai tiesiogiai susietos su musu siela ir jos negalavimais!? Linkiu visiems surasti savo kelia i sveikata ir juo istikimai eiti. Sekmes visiems!
Gale
2006-10-15 22:10
100 proc. pritariu gydimui urina.Tik jo deka isvengiau hirurgo skalpelio.
Boleslovas
2006-10-14 01:16
Eduardai, butinai gerk slapima. Labai padeda toks receptas: 200 g slapimo (geriau moterisko), ledukai, 100 degtines, krupniko irgi 200 g. Gerti po 100 g kas 2-3 valandas. Labai gerai padeda. Tokiu budu as issigydziau gonoreja, pedikulioze ir imbicilizma. Tikrai rekomenduoju.
eduardas
2006-10-13 20:54
na o ka man daryti,kulnyje isaugo atauga ir duria koja,gal kas zino vaista?
Jooooo....
2006-10-13 19:14
Man - 62 m. Neprisimenu, kada paskutinį kartą kokius nors vaistus būčiau gėręs, nors vaikystėje labai sirgdavau. Ligos baigėsi, pradėjus sportuoti ir grūdintis. Tiesa, nrūkau ir nevartoju jokių svaigalų. Deja, šlapimo mėgėjus turiu nuvilti: nevartojau tokio &rdquo;vaisto&rdquo; ir nevartosiu.
Algirdas
2006-10-05 22:01
Simonai. Indas, i kuri bus renkamas slapimas, turi buti svarus, juk Jus vartosite &rdquo;vaistus&rdquo;. Higiena butina. Pradejus slapintis po keleto sekundziu pakiskite inda ir vel atitraukite. Rinkite viduriniaja dali. Negalima naudoti antibiotiku, alkoholio, rukyti, narkotiku ir t.t.Pradekite nuo 1 valgomojo sauksto, kita diena doze padidinkite. Doze nenustatoma. As vartodavau ivairiais atvejaus ivairiomis dozemis. Tiesiog pats jauti, kiek Tau reikia. Kas idomiausia, kad slapimo skonis ir kvapas gydantis pasikeicia, tampa malonesnis ir skanesnis. Kai slapimas tampa neskanus ir nemalonus, reiskia kad jau pasveikote.Na cia as pajuokavai, bet dalis tiesos yra.Kas del maisto, senoviniuose aprasymuose rasoma, kad geriausia gydytis badaujant, bet as asmeniskai, valgiui neskyriau didelio demesio,bet dar idomiau, kad gydantis slapimu atsiranda noras valgyti tam tikra maista, tai ta ir valgykite.Sekmes
margarita
2006-10-04 18:41
Mano vyras sirgo letiniu plauciu uzdegimu(&rdquo;letine pneumonija&rdquo;, tokia buvo gydytoju diagnoze). kai gime musu sunus, as jam pasiuliau isgerti musu kudikio slapimo (tuo metu vaika maitinau savo pienu). uzteko isgerti tik vieninteli karta. nuo to laiko praejo 28 metai. mano vyras ne karto daugiau nesirgo net bronchitu, jau nekalbant apie plaucius.
simona
2006-10-01 08:53
Gal kas gali patarti kaip reikia gerti slapima.kokiais kiekiais ar butina atsisakyti kai kurio maisto.ACIU.
simona
2006-10-01 08:52
Gal kas gali patarti kaip reikia gerti slapima.kokiais kiekiais ar butina atsisakyti kai kurio maisto.ACIU.
Algirdas
2006-09-29 15:38
&rdquo;Dovanoju vaistus mokamai&rdquo; - taip reiketu pavadinti vaistininkes Jurates straipsni &rdquo;Gydymas šlapimu – mitas ar tikrovė?&rdquo;, o pateikti daugeli pagijimo pavyzdziu is savo praktikos galiu as. Kartoju, jau daugiau 20 metu nenaudoju jokiu medikamentu, nes jie man nereikalingi.
Virginija
2006-09-29 09:27
Mano 2 metų anūkas buvo apsideginęs krūtinę,dėjome vaikelio šlapimo kompresus nudegimo vietoje,po 3 dienų žaizdos užsitraukė savaitės
Algirdas
2006-09-27 13:59
As labai dekingas vaistininkei Juratei,kad si isdriso isgarsinti uroterapijos &rdquo;paslaptis&rdquo;. Tai vaistininku rimbas, nes ligoniai, suzinoje apie sio gydymo privalumus ir 100 procentini poveiki, nepirks vaistu, ju tiesiog nereikes. As jau 20 metu nevartoju jokiu vaistu, na nebent eksperimento tvarka, net paskiau labai gailiuosiu nuo blogo ju poveikio, o gydyma vistiek uzbaigiu su slapimu. As labai noreciau, kad atsirastu daugiau medicinai kopetentingu zmoniu, kurie tiria sio nuostabaus &rdquo;vaisto&rdquo; poveiki ir pilnai palaikau sio stebuklingo vaisto salininkams. 20 metu be medikamentu, tai nemazai. Persalimo ligos su didziule temperatura praeina jau po kita diena. Musu organizmas kiekviena karta paruosia reikalingos chemines sudeties vaista. Vartojant vaistus, to nebus. Medikai tik eksperimentuos su jumis, kol pritaikys reikiamus medikamentus, bet organizmas reikalaus vis kitu ir kutu. Kaip zinoti, jei ne paciam organizmui, ko jam reikia. Cia ir pasitarnauja uroterapija (gydymas slapimu).Pasekime mano ir gerbiamos vaistininkes Jurates pavyzdziu.

Parašykite savo nuomonę

Jūsų vardas: El. pašto adresas:
Jūsų komentaras:
:) (happy) :D (super)
(hi) (red) (fu) (fool)
(weird) :P :( (hooray)
(bad) (think) 8| (ok)
Apsaugos kodas:
 
1558029131080824
Sveikas žmogus
Rubrikos
Naudinga informacija
Neradote ko ieškote?
Pabandykite pasinaudoti paieška:
© Sveikas žmogus 2016. Visos teisės saugomos