Svarbiausia – pašalinti ligų priežastis

Natūralios medicinos centras „Gera sveikata" – moderni gydymo įstaiga visai šeimai, besiremianti naujausiais natūralios medicinos pasiekimais. Čia dirbančių žmonių tikslas – padėti rasti naują kelią į ilgą, sveiką ir visavertį gyvenimą. Centre dirbantys medikai siekia kiekvienam pacientui padėti šalinti ligų priežastis, o ne jas gydyti. Nors centras Lietuvoje įsikūrė visai neseniai, tačiau daugybė žmonių spėjo atsikratyti savo negalavimų itin paprastais būdais. Šįkart apie pasiekimus natūralios medicinos srityje kalbamės su centro „Gera sveikata“ gydytoja Marija Dudnik. Jau seniai dirbate šioje srityje. Kuo gi vis dėlto išskirtinė yra natūrali medicina?
 

Natūrali medicina pirmiausiai moko analizuoti mūsų ligų ir negalavimų priežastis. Ją dar vadina biologine, netradicine ar alternatyvia. Homeopatiniai vaistai, vaistažolės kiekvieno žmogaus organizmui suteikia tam tikrą informaciją, o pastarasis duoda atsaką. Organizmas dažniausiai pats žino, ko jam labiausiai reikia. O mūsų centre atliekami specialūs tyrimai tik parodo žmogui, kaip jam gyventi sveikai ir kaip pašalinti jau esamų negalavimų priežastis.
Pastaruoju metu žmonės valgo daug nesveiko maisto, mažai juda, tačiau užmiršta elementarią tiesą, kad mūsų organizmas nėra sandėlys, kuriame tik kaupiamas maistas. Tai yra biologinis katilas, kuriame nuolat vyksta medžiagų apykaita, vidiniai procesai, padedantys mums išgyventi, jaustis gerai ir sveikai.
Prakalbote apie maistą, prašome papasakoti apie Jūsų centre atliekamą ypatingą „Imupro” maisto netoleravimo testą, kurio pagrindu laikydamiesi specialių programų, jau ir Lietuvoje yra daug žmonių, atsikračiusių įvairiausių negalavimų?
Natūralios medicinos centre „Gera sveikata” dirbame pagal vokišką programą ir atliekame kraujo tyrimą „Imupro”. Šis tyrimas padeda nustatyti tinkamus organizmui maisto produktus.
Šis metodas kiekvienam pacientui taikomas individualiai. Atlikus tyrimą, kiekvienas žmogus gali sužinoti, kokių maisto produktų jo organizmas netoleruoja.
Beje, norėčiau pabrėžti, kad maisto netoleravimas skiriasi nuo tiesiog alergijos. Vienokiems ar kitokiems maisto produktams alergiški žmonės dažniausiai apie tai žino, o, netyčia užvalgius tokio maisto, įvyksta staigi organizmo reakcija. Maistui alergiškų žmonių pasaulyje yra apie 4 proc. Tačiau slapto maisto netoleravimo problema kamuoja kone pusę planetos žmonių.

 

Prašome plačiau pasakoti, kas tai yra maisto netoleravimas.


Sakykime, žmogus suvalgė kad ir ekologiškame ūkyje užaugintą pomidorą, agurką ar sveikiausios grikių košės lėkštę. Jokios organizmo reakcijos tuo metu jis nejaučia. Tačiau po kelių dienų jam staiga ima skaudėti galvą, rodos, be jokios priežasties. Vargu, ar jis apkaltins tą pomidorą. Tai ir yra slaptas maisto netoleravimas ir daugelio negalavimų priežastis. O jį nustatyti galima tik atlikus specialų „Imupro tyrimą”.
 

Kokius negalavimus gali sukelti maisto netoleravimas?


Europoje buvo atlikta labai daug mokslinių tyrimų, kurie parodė, kad, išsiaiškinę, kokių maisto produktų netoleruoja, žmonės atsikratė įvairiausių negalavimų. 70 proc. išsigydė žvynelinę, 90 proc. atsikratė vidurių užkietėjimo, beveik visi, varginami migrenos ir nuolatinių kankinamų galvos skausmų, pamiršo, kas tai yra, vos tik iš savo raciono išbraukė organizmui netinkamus maisto produktus. Sureguliavus mitybą pagal „Imupro” testo rezultatus, žmonėms pavyksta nusikratyti ir sąnarių skausmų.
 

O ką mūsų skaitytojams galėtumėte papasakoti apie gyvo kraujo lašo tyrimą, kuris irgi visai neseniai atsirado Jūsų centre?


Šis tyrimas taip pat gali suteikti labai svarbios informacijos apie mūsų sveikatą bei galimus būsimus sutrikimus. Tyrimui atlikti itin pasitarnauja tamsaus lauko mikroskopija – geriausias būdas diagnozei pagal gyvo kraujo lašą. Prie mikroskopo prijungiama skaitmeninė kamera, kuria į kompiuterio ekraną perduodamas vaizdas.
Fazinė kontrastinė arba tamsaus lauko mikroskopija – geriausias būdas tirti gyvą kraujo lašą. Tam tikras su imunine sistema susijusias kraujo daleles pavertus matomomis, galima prognozuoti ligų vystymąsi.
Stebint gyvą kraujo lašą, nustatoma eritrocitų forma. Specialistai pastebi patologinius pokyčius kraujyje, atveriančius kelią ligoms. Galima pamatyti riebalinių plokštelių, šlapimo rūgšties kristalų, gliukozės kristalų, įvairios formos bakterijų.

Remiantis gyvo kraujo lašo tyrimu, galima spręsti apie medžiagų apykaitos procesus, imuniteto savybes. Esant vitaminų, mineralų, mikroelementų trūkumui, ekrane matome skirtingų dydžių, formos eritrocitus.
Sulipę eritrocitai nekokybiškai atlieka savo funkcijas, ir dėl to žmogui susilpnėja imunitetas, vargina nemiga, atsiranda nuovargis, silpnumas ir daugelis kitų sutrikimų.
Tiriant kraują įprastoje laboratorijoje, tarkime, pačių eritrocitų skaičius bus nepakitęs, tačiau tiriant gyvo kraujo lašą tamsaus lauko mikroskopu, galima nustatyti kraujo sudėtinių dalių pakitimus.
 

Ką galite pasiūlyti pacientui, jei, atlikę „Gyvo kraujo lašo” tyrimą, randate kokį negalavimą?


Atlikus tokį kraujo lašo tyrimą, jau galima imtis priemonių – arba gydyti prasidėjusius negalavimus, arba net užbėgti ligai už akių.
Natūralios medicinos centre „Gera sveikata“ savo pacientams siūlome galybę būdų, kaip šalinti negalavimus. Taip pat šis centras siūlo ir stulbinamą naujovę savo pacientams – tai biorezonansinis gydymas. Ši metodika sukurta pagal amerikiečių gydytojos klinicistės H. R. Klark (H. R. Clark) metodiką.
Prietaisas atlieka dvi svarbias funkcijas: pagerina kraujo kokybę, atskiria sulipusias kraujo daleles, kurios nebeatlieka savo funkcijų. Dirbant su pacientu pagal šią metodiką atlimpa vienas nuo kito eritrocitai, padidėja jų darbinis paviršius, organizmas gauna pakankamai deguonies. Kaip atrodo jūsų kraujas, ir kaip išsidėsčiuosios jūsų kraujo dalelės galite pasižiūrėti po tamsaus lauko mikroskopu. Taip pat biorezonansine metodika gali būti gydomi užsitęsę radikulitiniai, neuraloginiai skausmai. Elektrodai pritvirtinami prie skaudamos kūno vietos, paduodamas impulsas.
Prietaiso efektyvumas yra ganėtinai aukštas (apie 90 proc.). Šis prietaisas generuoja elektrinius tam tikros formos, dažnio ir amplitudės impulsus. Jie atstato ląstelių medžiagų apykaitą ir dėl to gerėja žmogaus organų ir sistemų veikla.

Susiję straipsniai

Mūsų draugai

Mūsų draugai