Forumas

Jūs naršote neprisijungęs prie "Sveiko žmogaus" sistemos. Prisijungti:
Vardas: slaptažodis:
Nesate registruotas? Prisiregistruokite


Forumas » Pokalbiai apie ligas » Kaulų, sąnarių, raumenų ligos
nauja tema
sanariu endoprotezavimas
<<   < | 1 | 2 | 3 | >   >>
siaip
» Atsakyti
To Marius. Labai gerai pazistamas skausmu aprasymas :) Vaizdas toks, kad as pati kalbeciau (diagnozuota pries keliolika m).
http://www.artritu.net.ru/forum/topic11.html
Ten yar nuoroda ir i knyga apie B. liga. Perskaiciau. Yra geru minciu.

(2008-02-20 8:24)
Marius
» Atsakyti
Man 39 pries 1.5men nustate bechterevo liga, nugaros skausmai kamuoja 3-4 metai, nors labai svyruoja kelias dienas buna beveik visai normalu, o kartais taip visa nugara surakina , kad net nusiciaudeti baisu, net temperatura pakyla vakarais iki 37.7 kazkur, pastoviai geriu diklofenaka, kai uzeina skausmai net kirksnyse raumenis skauda, o kita ryta gali vel beveik visai neskaudeti saliginai, per juosmeni paskutiniu metu skausmai sumazejo, bet spranda ir tarp menciu kartais stipriai skauda,man idomu ar kai paumeja skausmai temperatura pas kanors sokineja? ar cia dar kazkokios ligos signalas ir gal kas turit gera nuoroda rusijos puslapiu su likimo draugais ir ju problemom?
(2008-02-19 22:16)
eglaite
» Atsakyti
noriu paklausti, ar kas nors turi tokios patirties, kad pasveiko nuo šios ligos ir vėl džiaugiasi sveiku gyvenimu???????
(2008-02-18 23:26)
lina
» Atsakyti
ir jokių sintetinių tepalų nenaudoju. Tik žolinius ar homeopatinius. Čia tai tik mano pastebėjimas: pradžioj padeda, o paskui, rodos tik suerzina. teplioju, šildau ir masažuoju kojas kas vakarą - va jau pusė metų. pirkau kaulažolių tepalą, Zeel, traumel, dėjau medaus su žiedadulkėm kompresus nakčiai (ištraukia skysčius!)
(2008-02-04 10:10)
lina
» Atsakyti
Labas, Eglute!
pas Martinaitienę mes nuvažiavom prieš tai pasiskambinę. turiu nusipirkusi jos rekomenduotų žolių (Jadvygos Balvočiūtės), ilgokai gėrėm jos rekomenduotą Artriplex. Tuo metu turėjau nusipirkusi metotreksatą, folio rūgštį ir movalį pusei metų į priekį ir su siaubu laukiau, kas bus rytoj, nes ta būklė neatrodė gera - kaip ant smaigalio - arba į vieną arba į kitą pusę. Spaudimas, kad metotreksatą būtinai reiks gert buvo didžiulis. Ir dabar kaži ar gydytojai pasakytų ką nors kitaip...nors aš pato MATAU MATAU MATAU!!! kad mano vaikui BE metotreksato patinimai praeina, pirštuko apimtis ryškiai sumažėjo, skausmas nekamuoja (nors, būna, rytais pašlubčioja!), laboratoriniai rodikliai taip pat ryškiai sumažėjo. AŠ BIJAU DŽIAUGTIS PER ANKSTI. Vis sau sakau: kai visai visai visai viskas praeis - bus tvarka.

bet turiu pasakyti, kad Artriplex gėrėm iki gruodžio (nuo rugsėjo), Balvočiūtės žolių - tik 1 pokelį (mėnesį), o dabar geriam vien tik Sunrider produktus: Quiner, Alfa 20, - kasdien; Calli arbatą,fortune delite - kai atsimenu ir visa šeima, nes ten labai ekonomiški kiekiai:)
viena mūsų bendra pažįstama (kuri namie turėjo sunkų ligonį) sakė, kad reikia ieškoti ir SAVO vaistus būtinai atrasi. Negaliu tau nieko patart apie Martinaitienės gydymą - per trumpai pas j1 lankėmės, bet visa,ką žinau apie tai kas mums padėjo tikrai pasakysiu.
parašyk man į email linagrigaina@gmail.com

(2008-02-04 10:06)
eglaite
» Atsakyti
sveika, Linute, tikrai pasaulis mažas, siaip as dabar turėčiau baigaimąjį VDU darbą rašyti, bet neturiu ramybės, vis kapstausi internete:)su tavim pakalbėjus labai susimasčiau del metotrexato, mesiu as jį.....nors tai pirmi vaistai nuo kurių šiektiek pagerėjo(neskaitant injekcijųį kelį)stengiuosi kuo daugiau suzinoti apie šią ligą ir bandau sau įrodyti, kad man ją diognazavo neteisingai.jau susiradau žolininkės homeopatės Martinaitienės tel numerį, jai tiesiog skambinti ar važiuoiti pas ją? ar jums tos žolelės veiksmingos?
beje, šiandien gavau&rdquo;komplimentą&rdquo; iš vienos bendros pažystamos darbe&gt;&gt;tai šlubčioji?&lt;&lt; man atrodo, kad aš normaliai vaikštau, bet jau nebežinau. prisigalvojau, kad žmogų liga aplanko kai jis kažką blogai daro, vis galvojo kas tai galėtų būti..........................

(2008-02-01 21:28)
lina
» Atsakyti
Julija, noriu Jūsų paklausti, kelis kartus jau supylė remikeidą?kiek žinau, jis suleidžiamas lašaline ligoninėje kas kelias savaites, o gydymas tęsiasi apie metus. Skaičiau atsiliepimus žmonių, kurie gydėsi Remikeidu. Įdomu, kokia Jūsų patirtis?
(2008-02-01 9:01)
lina
» Atsakyti
koks pasaulis mažas, ar ne, Eglaite :)neseniai išsiaiškinome, kad dirbam kartu ir esam neblogai pažįstamos...
mano šeimoje - du žmonės turi problemų, susietų su antigenu HLA B27. Vienam diagnozuota B liga, kitam - juvenilinis artritas, neatmetant tikimybės...
suprantu, kai jie sako, kad &rdquo;išberia&rdquo; jau vien nuo kalbėjimo apie Bechterevą. Aš žinau apie B. kur kas daugiau už juos :)bet taip jau yra, kad, savo kailiu nieko nepatyrus, labai sunku dalinti rekomendacijas :)todėl galiu tik džiaugtis, kad, kol kas, nėra labai blogai: nė vienam iš namiškių vis dar nereikia jokio metotreksato. vyras geria &rdquo;tik&rdquo; nesteroidinius nuskausminančiuosius kiekvieną dieną. tarp kitko, jis turi savotišką ligos aktyvumo indikatorių: paraudimą ant kojos, kuris arba visai užgyja, užsitraukia, arba šlapiuoja, pleiskanoja, niežti. Ar kas nors dar turit panašių dalykų?

(2008-02-01 8:56)
Julija
» Atsakyti
As jau rasiau cia anksciau, bet vel prisistatysiu. Man bechtereva diagnozavo pries 1,5 metu. Siuo metu gydausi biologiniais vaistais Remicade ir metotreksatu bei movaliu. Man labiausiai pazeisti keliu sanariai. Diagnozuojant liga vos bepaejau siaubingai slubciodama. Dabar savijauta geresne. Labai noreciau po keliu metu suplanuoti antra vaikeli, bet neramu, kaip tai teks suderinti su vaistais, ir kaip sektusi pagimdyti bei maitinti savo pienu, kas, mano isitikinimu, yra butina vaikuciui. Man 26 metai. Laukiu bendraminciu laiskuciu julisaja@gmail.com
P.S. Galetume mes visi bechterevininkai ir susitikima koki pasidaryti ;)

(2008-01-30 16:41)
anoli
» Atsakyti
Juos skiria kai visi kiti vaistai jau nebeveikia. bandau ir as homeopatinius vartoti bet jau nuo visokiu kitu dalyku, tai yra nuo salutinio vaistu poveikio. Grupę turi tvarkyti šeimos gydytojas ir dar tikriausiai reikia pries tai paguleti ligonineje.
parašyk man i e-mail taip galesim daugiau pabendrauti.ilona@nts.lt

(2008-01-24 16:56)
eglaite
» Atsakyti
o kas tai per vaistai HUMIRA? Kas juos platina? aš bandžiau gygytis žoliniu pagrindu gaminamais vaistais(Vokiečių firma HEEL) privačioje klinikoje Kaune NATURA MUNDA- palikau ten keturženklę sumą ir grįžau į Kauno klinikas-tikriausiai čia ne ta liga, kurią žolelės išgydo, nors niekada nesakyk niekada......
o grupę turi tvarkyti šeimos gydytojas? vis neišdrįstu nuėjus paklaust-sakys gerai atrodai moteriške, ko ieškai:)

(2008-01-23 21:57)
anoli
» Atsakyti
Dabar gydausi su biologiniais vaistais Humira. geriu ir dideles dozes metotreksato. Nelabai man veikia tie vaistai, bet laukiu gal suveiks.invalidumo grupe man dave is karto 2.( cia pagal ankstesni. Kol nera dideliu pakenkimu gali duoti 3.
(2008-01-23 14:34)
eglaite
» Atsakyti
o kaip jums dabart sekasi gydytis, kokius vaistus skiria gydytojai, kokie vaistai efektyvūs? aš dar vis turėjau mintį apie dar vieną vaikelį, bet dabar manau, kad reikia pamiršt tą mintį....
gal kas žinote ar skiria invalidumo grupę su bechterevio liga, nes man niekas apie tai nieko nesakė, gal reikia pačiai ieškoti ir domėtis?

(2008-01-22 22:01)
anoli
» Atsakyti
Ir man taip buvo.Skaudedavo ta viena sanari ir viskas. Jis tindavo. O kai pastojau, tada surakino kakla ir prasidejo stuburo , kryzkaulio ir kito kelio skausmai. ir tik tada ir nustate, kad tai bechterevas.
(2008-01-22 16:52)
eglaite
» Atsakyti
sveiki, pries mėnesį nustatė bechterevo ligą, negaliu tuo patikėti, man tik 34 metai..........bet mano ligos eiga kitokia nei čia dauguma rašo: jau treti metai kaip tinsta vienas kelio sanarys ir kaupiasi vandenys, man padeda tik KENALOGO injekcijos, bet leidausi tik 3 kartus, nes sako tai &rdquo;negeras &rdquo; vaistas.gydausi KAK pas PILECKYTĘ, skyrė METOTREKSATĄ, jaučiuosi dabar gerai, bet labai išsigandau ateities, kai paskaičiau šį puslapį, dirbu tokį darbą, kad tenka būti scenoje, taigi ateities perspektyvos liūdnos......... LABAI PRAŠAU, PARAŠYKITE KAS SUSIDŪRĖ SU BŪTENT TOKIA LIGOS EIGA KAIP MANO- KAI PAŽEISTAS VIENAS KELIO SANARYS
(2008-01-21 21:55)
asarele4
» Atsakyti
Labutis
Labai liudna, bet ir as sergu bechterevo liga.... Skausmus kentejau ilgai, mazdaug 5 metus, nes ligos niekas neieskojo rimtai, kol..... umiai per kelias val. nepasireiske uveito pozymiai ir grese apakimas....Skubos tvarka papuoliau i KMUK akiu ligu sk. Ten ir pasake, kad sukelejas g,b. bechterevas. Po to konsultavo doc. Pileckyte ir 1,5 m. gyvenau be skausmu, nes gyde Remikeido infuzijomis ir vartojau metotreksata 5 tabl1xsav. Pries 2 men viskas dar buvo gerai, todel sumazino MTX iki minimalios dozes 3 tabl 1xsav. Gal tai sutapimas, bet prasidejo kosmaras.... Persalimo simptomai, gripas, uveitas jau 3-cias is eiles..... Paskutini kart lasino remikeida gruodzio 21. Verdiktas baisus - netikslinga toliau gydyti, nes efekto nera......Nebezinau kaip reikes gyvent toliau.... Baisu.

(2007-12-23 14:40)
asarele4
» Atsakyti
Labutis
Labai liudna, bet ir as sergu bechterevo liga.... Skausmus kentejau ilgai, mazdaug 5 metus, nes ligos niekas neieskojo rimtai, kol..... umiai per kelias val. nepasireiske uveito pozymiai ir grese apakimas....Skubos tvarka papuoliau i KMUK akiu ligu sk. Ten ir pasake, kad sukelejas g,b. bechterevas. Po to konsultavo doc. Pileckyte ir 1,5 m. gyvenau be skausmu, nes gyde Remikeido infuzijomis ir vartojau metotreksata po 7,5mg 1 kxsav. Pries 2 men viskas dar buvo gerai, todel sumazino MTX iki minimalios dozes 3 tabl 1xsav. Gal tai sutapimas, bet prasidejo kosmaras.... Persalimo simptomai, gripas, uveitas jau 3-cias is eiles..... Paskutini kart lasino remikeida gruodzio 21. Verdiktas baisus - netikslinga toliau gydyti, nes efekto nera......Nebezinau kaip reikes gyvent toliau.... Baisu.

(2007-12-23 14:34)
as
» Atsakyti
Sveiki visi. Mano vyrui diagnozavo bechterevo liga.Gal galit pasakyti kaip sugyventi su ta liga?
(2007-12-18 19:48)
lina
» Atsakyti
mieloji Ama,ačiū kad atsiliepėt! mano dukra taip pat gulėjo ligoninėj rugsėjo mėn. ten sutarėm su gydytoja kad dar neduos metotreksato (darė tyrimus, nustatinėjo diagnozę)tuo metu dukra gėrė movalį 15mg. O namo išleido su diagnoze &rdquo;artritas asocijuotas su HLA B27&rdquo; - kaip ir ne bechterevas, bet, pasak kitos gyd. - gali &rdquo;išlysti&rdquo; vėliau, tuo labiau, kad tėvas serga (tikimybė didėja) ir receptu metotreksatui. iki šiol jo negeriam. Bandom gydytis žolėm. yra manoma, kad visus šitus uždegimus (ir becht ir artritus ir kt autoimuninius) gali išprovokuoti kažkokia infekcija, todėl svarbu gydytis dantis, uodegą ir t.t. jei nerandama jokia konkreti &rdquo;cholera&rdquo; (mums taip yra) - galima pagert ką nors homeopatinio - antibakterinio. Mums patarė Belladonna Homaccord. dar geriam Artriplex compozitum (be sąnarius ir kremzles gerai veikiančių medžiagų ten yra MMS - natūralios sieros kuri malšina skausmą)dar užsisakinėjam Sunrider produktų - jie laaabai brangūs, bet ko nepadarysi vaikui.
dar žiūrim ką valgom (buvom konsultuotis pas dietologę ir netradic. medicinos gyd. Martinaitienę, Kaune): kuo mažiau cukraus, pyragėlių, keptų mėsų... stengiamės troškinti, valgyt salotų, nemaišom bulvių su mėsa, jokių cepelinų, vėdarų ar pan.
vartojam medų, džiov. vaisius, košes, daržoves. nevalgom kiaulienos, stengiamės pirkt kalakutą, žuvį.
kol kas negaliu pasakyti, kad smarkiai gerėja, bet palyginti su ligoninėj darytais tyrimais, kraujas dabar daug geresnis, CRB ir eritrocitų nusėdimo greitis - ženkliai mažesni, nors dar toli gražu ne norma...o vaistų ji negeria jookių! - numetėm ir movalį - tfu tfu tfu, iš šalies nelabai ir pasakytum kad jai kojas skauda
nesu smarkiai užtikrinta tuo ką darom, bet turiu būt tikra, kad išbandėm viską...
priemonių dabar tikrai yra, tik nenuleiskit rankų!

(2007-11-29 11:40)
ama
» Atsakyti
Sveika Linute, metotreksatą ir salazopyriną aš geriu nesenai apie 2 mėnesius ir pradėjau gerti kartu nes rugsėjo mėnesį gulėjau ligoninėje ir tada man juos priskyrė savijauta buvo lyg tai nebloga ,bet dabar sumažino medrolio kiekį 4 gramais o gėriau 16 g tai pablogėjo manau reikės gerti vėl 16 g o geriu jį jau metai tai mane ir neramina juk medrolis harmoninis vaistas kuris veikia kaulų tankį išretės kaulai o kas tada? Gal reikia visus vaistus nutraukti,bet tada nepavaikščiosiu net nežinau ką daryti ieškau išeities kurią turiu rasti o ar rasiu?
(2007-11-16 11:06)
lina
» Atsakyti
mieloji Ama1950, sprendžiant iš jūsų vartojamų vaistukų sąrašo, padėtis tikrai kebli :(
mane tas ir gąsdina labiausiai: anksčiau ar vėliau pasireiškia pašalinis metotreksato, sulfasalazino, poveikis. Medrolis, man rods, taip pat ne &rdquo;dovanėlė&rdquo; (jei neklįstu, hormoninis vaistas?). Tame rusiškame forume, kur kalbasi Bechterevininkai, istorijos lygiai tos pačios &rdquo;pradžioj vaistai padėjo, o po to turėjau mesti, nes...&rdquo; viltį suteikia, tai, kad, vis tik, daug kas randa kokią nors alternatyvą: kam padėjo degtinė su nerafinuotu aliejum ( šiam gyd. būdui ištisa svetainė paskirta, jei įdomu , galėsiu rasti adresą) kam fizioteerapija, dieta ir pan. - kiekvienas randa ką nors &rdquo;tik sau&rdquo; - ir tokių, išsikapstymo iš beviltiškos situacijos, istorijų tikrai yra - tik nepraraskite vilties ieškoti :)
ar negalėtumėt pasakyti, kiek laiko Jūs vartojat sulfasalaziną, metotreksatą? ar iškart juos ėmėt gert kartu, ar pradžioj vieną, po to kitą ? man Jūsų patirtis labai svarbi - labai ačiū, jei atsakysit... ir sveikatos Jums

(2007-11-16 10:28)
Audra
» Atsakyti
Labas visiems. Daug kas teiraujasi išsamesnės info apie endoprotezavimą.
Šiame forume ši tema buvo pradėta berods 2005 metais.
Norėdami perskaityti visas diskusijas, prie temos pavadinimo &rdquo;Sanarių endoprotezavimas&rdquo; esančiame meniu (langelyje), turite pasirinkti &rdquo;Seniausias viršuje&rdquo;. Galėsite susipažinti su visomis forume paskelbtomis žinutėmis.

(2007-11-15 18:11)
Astra 2
» Atsakyti
Pabandykite vaistus Arthryl jie brangus bet veiksm.kartu vartoti B gr neurorubin ir c vitaminai ir omega-3 kuriu sudetis imbiero ekstraktas ir vitam E-Norvegijos Mollers Good For Joints. vitaminus bet kokiu atveju vartoti pastoviai.Vaistai pades nuimti uzdegima,lengvas masazas su alyvu aliejumi nuims tempima lengva manksta bet nenuvarginti pastoviai maziausiai puse metu kasdien .kai gersite Arthryl vaistus pirmas 2 savaites nenutraukite Movalio .Paskui kai maziau skaudes Movali nutraukti palikti tik Arthryl. Vartoti kaip nurodyta informaciniame lapelyje . Sveikatos Jums . O pas gydytoja R.Guda Kauno klinikose gautumete gera informacija.Apsilankykite nesigailesite. Sveikite.
(2007-11-15 15:39)
ama1950
» Atsakyti
Linute aš geriu metotreksatą 1 kart savaitėje po 2 tabletes taip pat medroli.salazopyriną.movali žodžiu vaistai saujom rezultatai nedžiuginantys nes pradeda reikštis kepenys nežinau kiek tas tęsis ir vaistus nutraukt negali ir gerti nebegali optimizmas pamažu blėsta bet ką daryti?
(2007-11-10 10:22)
lina
» Atsakyti
va adresiukas :)

http://www.artritu.net.ru/forum/topic11.html

o dėl neįgalumo, tai mano vyrui (kuris serga B) iš karto tą grupę (2) pasiūlė. Tik jis jos iki šiol neturi - matyt, ne taip paprasta sau pripažinti, kad esi 2gr invalidas :( nepaisant to, susidariau nuomonę, kad svarbiausi dalykai kiekvieno bechterevininko gyvenime - judėjimas, mityba, geros emocijos ir kiek galima mažiau vaistų (deja, dažnam, tikriausiai, jų reikia kiekvieną dieną)
be to, yra manoma, kad uždegiminis procesas anksčiau ar vėliau nurimsta savaime - nelygu tik kiek žalos padaro.
apie protezavimą ten (rusiškam puslapy) taip pat labai daug medžiagos yra, bet neskaičiau, nes mums tai dar neaktualu (tfu tfu tfu!)
gaila, bendrauti ten sunkoka (kirilica):)
man, pvz. labai įdomu ar kas nors yra vartojęs metotreksatą ?? (tai bazinis imunosupresinis vaistas ) jei galit, pasidalinkit patirtim :)

(2007-11-08 17:41)
lina
» Atsakyti
sveiki!
radau puikų rusišką Bechterevininkų tinklapį. Jei skaitote rusiškai, ten galima gauti labai daug naudingos, išsamios ir kompetetingos info.
Bent jau man labai įdomu pasidairyt pas juos :)

(2007-11-08 17:27)
ama
» Atsakyti
man 57 metai bechterevu sergu 5 metai labiausiai nukentejo kelio sanarys blogai vaikštau įdomu ar galiu gauti 2 grupę kaip jums su grupe jei galit atsakykit
(2007-11-03 8:24)
anoli
» Atsakyti
kai įsidedi cementinį protezą tai pasui jei reikia antrą kartą operuoti tai operacija sudetingesnė būna. tai yra cementas ištirpdo dalį aulo ir jie neturi prie ko tvirtinti tada ima donoro kaulo.Bet vis tiek padaro( šaunuoliai). O kai pirmas yra becementinis tai jis apauga tavo kaulu ir jei kada jis išklibs tai tada dės jau cementinį.Aišku yra ir naujos kartos protezų, bet tvirtinimas išlieka taip pat dviejų rūšių.

(2007-10-22 17:03)
anoli
» Atsakyti
Gydytojai jau rekomendavo ir dėl kito klubo stotis į eilę dar prieš du metus , bet dar nesistojau. o dabar girdėjau ir tvarka keisis Nes anksčiau galėjai nukelti operacijos data ir ateiti operuotis kada susitarsi su gydytoju. o ateityje kažkas keisis lyg tai skaičiau.

(2007-10-22 16:54)
anoli
» Atsakyti

(2007-10-22 16:52)
anoli
» Atsakyti
Sergu bechterevo liga,jau senai Klubas labai greitai suiro per kelias ligos atakas, nors gydžiausi biologiniais vaistais. Pastatė į eilę tai kai atėjo eilė dar nesioperavau, bet kai jau skausmai tapo nepakeliamo ryžausi.man dėjo becementinę gūžduuobę o kitą dalį cementinę. tai ta becementinė gužd.yra neišnyranti. Mane operavo klaipėdoje, bet konsultavausi ir Vilniuje, akė ta pati. tik buvo klausymas koki proteza deti, ar visa becementini ar ne. mane operaves gydytojas pasirinko cementine apatine dalį dėl mano susirgimo.
(2007-10-22 16:52)
Anoli - Audra
» Atsakyti
Anoli, parasyk kokia buvo ankstesne diagnoze ir kodel apsisprendei operuotis? Ar planuoji operuoti kita kluba?
(2007-10-22 14:05)
Jonui - Audra
» Atsakyti
jei yra galimybiu, manyciau, kad vertetu &rdquo;investuoti&rdquo; i brangesni sanari. Yra tam tikru privalumu... Pvz., pati bendraudama su &rdquo;likimo draugais&rdquo;, pastebejau,kad man pooperaciniu laikotarpiu ir reabilitacijos metu buvo kur kas mazesni skausmai nei kitiems. Gydytojai bendradarbiauja su skirtingomis kompanijomis, skirtingais produktais, ir mums sunku apsispresti - ka pasirinkti. Manau, kad turetume pasikliauti savo gydytoju. Jis parinks tinkama varianta atsizvelgdamas i diagnoze, sanario susidevejimo laipsni, zmogaus amziu, gyvenimo buda ir perspektyvas. Kaip rasoma mokslinese publikacijose, endoprotezo &rdquo;amžiaus&rdquo; vidurkis - apie 10-15 metu. Aisku, daug kas priklauso nuo musu gyvenimo budo. Visa likusi gyvenimeli reikes buti atsargesniems (vengti tam tikru judesiu ir t.t.).
Ir kaip Wika pabreze, svarbu ne tik kaina ar sanario rusis. Didele reiksme turi ankstesne diagnoze, ligos eiga, kaip buvo gydyta (pvz. ar buvo operuota)ir kt. Juk kiekvieno situacija, bukle siek tiek skiriasi...

(2007-10-22 14:02)
wika
» Atsakyti
anoli, nesupratau-kaip tai NEISNYRANTIS SANARYS??? nalabai suprantu, pirmakart girdziu, kad endoprotezai yra neisnyrantys..
(2007-10-18 21:12)
Luka
» Atsakyti
Anoli,papasakok daugiau,kur operavaisi,kas dare operacija,kiek turetu protezas laikyt?Man 29 m.ir laukia klubo operacija,noreciau su tavim pabendraut meilu
(2007-10-18 13:21)
anoli
» Atsakyti
Sveiki, galėčiau pasidlinti sao patirtimi. klubo protezavimo operacia atlikta prieš du metus, man 33 m.dėl tos kojos jaučiuoi normaliai, darau beveik viską ką ir dariau iki operacijos. ir pasilenkiu ir užsikeliu koją ant kelėno ir taip toliau . Saugotis reikia tik pirmus metus, aišku priklauso koks sanarys įdėtas( pas mane neišnyrantis)kainavo 3000 litų, kitą sumą padengė ligonių kasa, nes jau buvo atėjusi eilė protezuotis. Esu patenkinta , nes nebeskauda kluba, tačiau kai liga suaktyvėja vis tiek skauda kryžkaulis.
(2007-10-15 22:37)
basas
» Atsakyti
keturi4 pastas yra freemail.lt
(2007-10-02 9:58)
wika(ta pati 22 metu mergina)
» Atsakyti
sanario isnirimas ir kaina neturi nieko bendra. issinere jis du kartus. pirmakart todel, kad tai buvo jau 8 operacija ir viduje yra randuoti raumenys, todel jie nenorejo laikyti sanario naujo. antrakart isniro todel, kad ji issuko sesute sanatorijoje, proceduros metu. taip, kad nauja sanari reikia labai saugoti, nes truputi pasuki koja i sona-ir sanarys isnirsta.
(2007-10-01 10:27)
Jonas
» Atsakyti
Norejau paklausti kur raset kad issinere sanarys 22 metu merginai, koks buvo sanarys(kaina) ir prie kokiu aplinkybiu issinere
(2007-09-28 18:40)
Anonimas
» Atsakyti
Basas, jei gali parasyk savo emaila ;)
(2007-09-28 17:23)
Dilgele
» Atsakyti
Sveiki visi Bechterininkai. Pasidalinsiu kaip man buvo su klubo sanariu (desines puses), kuri man skauda aktyviai jau maziausiai 3 metai. pries metus man dare MR ir pakitimu nerado, o stai beveik tuo pat metu buvo padarytos rentgeno nuotraukos, kurios akivaizdziai rodo sakroileita. Lankausi pas doc. Dadoniene.ji pati ziurejo ir MR nuotraukas ir rentgeno ir pati stebejosi, kad taip gali buti. Vienas patyres gydytojas ortopedas uzsimine netycia, kad MR parinktas neteisingas kampas, del to nesimato. Zodziu, visokie niuansai. O kluba skauda, ypac pavaiksciojus ir vakarais, kad nezinau kaip koja bepadeti.Skauda labiausiai kirksnyje. Kartais padeda ledo gabalas-skausmas aprimsta. Maziau skauda vasara, kai karsta, tada ir vaikscioti daugiau galiu. Kazkada buvo sutinusi desines kojos ciurna nuo skaudancio klubo, po to perejo skausmas i peti, o tada jau gavosi desines akies uveitas (daznai besikartojantis).
Kazkas rase, kad geria sulfasalazina ir nori vartoti maisto papildus. Kiek suprantu sulfasalasinas slopina imuninteta, o visokie maisto papildai ji stiprina, todel nemanau, kad butu protinga vartoti juos vienu metu. Siuo metu vartoju prednizolona ir ,,kates naga&rsquo;&rsquo; nuo kurio man maziau skauda sanarius, bet neaisku kas vyksta su autoimunine sistema. Taigi, tenka daryti eksperimentus su savim, nes vistiek pagalbos nelabai yra.Bet vistiek nepasiduokim!

(2007-09-19 20:24)
basas
» Atsakyti
Jei skauda sanarius, tai sportas tik pagreitins sanariu kremzliu dilima ir greiciau ateis lova. Liudna, bet sportuot tik be sanariu judinimo.
Man artroze. Sportuojant pirmu momentu sanariai maziau skauda-i krauja patenka endorfinai, kurie mazina skausma. I vasazinybe nepretenduoju, ne daktars, bet daug skaiciau liaudies medicinos. Bechtereva ir artroze gydo avizu ir sieno nuotrupu voniomis, raso tie kurie pagijo, rusiskai yra ligos gydymo istorijos, galec atsiust. Mano-keturi4-suniukas-freemail.lt. Artroze gydo Balvociute arba pelkine trindazole, kurios Lietuvoje pilna prie ezeru. Geriau pats, kai dariau po 100 giliu pritupimu, nes man skauda prie sanariu ir neleisdavo pritupt iki galo. Pramankstinau gerdamas trindazole ir nebuvo uzdegimo, o be trindazoles iskart i uzdegima, kai degina apie sanari. Oficiali medicina to augalo vaistu nepripazista, nezinau kodel. Visi raso, kad padeda, bet as nezinau veikimo budo ir ziuriu itartinai, gal skausma nuima, o dilimo procesas toliau vyksta. Nezinau. Visi rasantys rusiskai (sabelnik bolotnyj) sako, kad padejo.
Tai taip. Blogiausia, kad norint pagyti nuo bet kurios ligos nera laiko dirbt, nes visa laika ir mintis reikia skirt ligu gydymui.
Dar apie artrozes gydyma galima paskaityt bibliotekoj rus zurnale Fizkultura i sport. 2006 metu nuo Nr3. Raso Gitt.

(2007-09-18 9:29)
Traceris
» Atsakyti
Man 17, bet jau jauciu sanariu skausmus. Dazniausiai jie atsiranda po treniruotes. Kita diena atsikelus, atrodo lyg viskas gerai, taciau po treniruotes vel viskas kartojasi.Uzvakar pradejau gert zuvu tauku kapsules ir noriu pasiteiraut, gal kas nots esat jas vartoja ir koks ju poveikis? Velnias, taip nesinori mest sporta. Noris judet ir judet....
(2007-09-17 17:44)
Romualdas
» Atsakyti
Rašykite adresu: klromualdas@gmail.com
(2007-09-12 14:34)
Romualdas
» Atsakyti
Sergu Bechterevo liga jau apie 15 metu. Gal pabendraujame?
(2007-09-12 14:26)
lina
» Atsakyti
geriam sunrider... kas vartojo??? žolės tikrai veikia, tik tos patirties labai mažai...
stiprybės ir optimizmo visiems... :)

(2007-09-10 22:10)
Audra
» Atsakyti
Kai &rdquo;baiginejasi&rdquo; sanarys, skauda kirksni, koja traukia meslungis.
(2007-09-04 12:17)
vital
» Atsakyti
Sveiki, gal kas gali pasakyti, kokie pirmieji simptomai, kai baiginejasi klubo sanarys. Pas daktara dar nebuvau, eisiu tik rugseji, bet man labai neramu
(2007-08-23 15:48)
lina
» Atsakyti
sveiki! labai nudžiugau jus čia radusi - maniau Lietuvoj forumo, kur bendrauja &rdquo;bechterevininkai&rdquo; nebėr. Mano vyras serga šia liga, o šią vasarą ją patvirtino ir dukrai - jai tik 15 ! einu iš proto, kol kas blaškomės ir nenorim tikėt, bet jau trys mėnesiai kai ji geria movalį, o sąnario skausmas ir patinimas nesiliauja...
dabar kabinamės už žolinių vaistų. gal kas nors bandė &rdquo;Sanraiderio&rdquo; firmos imunitetą stiprinančių žolių? santariškėse išraše salazopiriną - supratau, sulfasalazino tipo vaistą - jis mažina imunitetą. kai paskaičiau apie autoimuninių ligų vaistų šalutinį poveikį - šiurpas perbėgo: apakimas, nuplikimas, vėžys ir pan. nejau nėra švelnesnių poveikio priemonių????? :(

(2007-08-18 16:17)
Dilgele
» Atsakyti
Julijai ir Minai
Parasysiu Jums abiem asmeniskai, bet tuo paciu uzsiminsiu truputi apie akis. Bent jau man uveitai prasidedavo staiga.Pozymiai: staigus akies raudonavimas ir sviesos baime.Iridociklitas irgi viena karta buvo, bet jis ne toks agresyvus kaip uveitas,nors pozymiai panasus. Prie Bechterevo ligos gali buti ,berods,katarakta(kai drumsteja lesiukas) ir laikina glaukoma nuo prednizolono ar pan. hormonu (medrol).Uveitas tikrai turi buti lengvai okulisto atpazistamas, nereikia spec.okulisto.Man nustatyta seronegatyvios spondiloartropatijos,nes rado gena HLA B27, kurioms priklauso Bechterevo liga, Krono liga, reaktyvusis artritas ir pan. Butent kuri is ju man yra dar galutinai nera aisku, nors panaseja, kad Bechterevo.

(2007-07-01 13:16)
Atsakyti

Jūs naršote neprisijungęs prie "Sveiko žmogaus" sistemos. Prisijungti:
Vardas: slaptažodis:
Nesate registruotas? Prisiregistruokite


Jūsų vardas arba slapyvardis:
El.pašto adresas (nebūtinas):
Komentaras:
Suskaičiuokite: 10 + 3 - 2 =
Dėmesio!
UAB "Sveikas žmogus" neatsako už forumo lankytojų įrašų turinį.
Už pasisakymus forume tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, kurie teisėsaugos institucijų gali būti patraukti teisinėn atsakomybėn už LR teisės aktams prieštaraujančius teiginius.
 
1558029131080824
Sveikas žmogus
Rubrikos
Naudinga informacija
Neradote ko ieškote?
Pabandykite pasinaudoti paieška:
© Sveikas žmogus 2016. Visos teisės saugomos