Forumas

Jūs naršote neprisijungęs prie "Sveiko žmogaus" sistemos. Prisijungti:
Vardas: slaptažodis:
Nesate registruotas? Prisiregistruokite


Forumas » Pokalbiai apie vaistus » Kita
nauja tema
Kordicepsas - nepaprastai veiksmingi FOHOW preparatai
<<   < | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
Andrejus
» Atsakyti
Taip. Aš gan dažnai siunčiu produkcija ir į Klaipėdą. Parašykit man kokios produkcijos norėtumėt. Ir kur atsiusti produkcijos sąrašą su kainomis? sigcess@gmail.com +37067787777
(2005-12-14 23:09)
Ainė
» Atsakyti
Ar galėtumėt šią produkciją atsiusti į Klaipėdą?
(2005-12-13 17:04)
Andrejus
» Atsakyti
Atsiuskit man laiškelį į sigcess@gmail.com ir aš atsiusiu jums aprašymus su kainomis
(2005-12-02 19:48)
Ina, prekių žinovė
» Atsakyti
Norėčiau sužinoti, kokios kainos.Gal galėtumėte atsiųsti produktų aprašymą.
(2005-12-02 16:38)
mama
» Atsakyti
As savo vaikams vartoju ivairias formas, atsizvelgiant i negalavima.Imperatoriskas universaliausias,nes tinka atstatyti bet koki sveikatos sutrikima,ypac stiprinti vietini ir bendraji imuniteta.Mes jau daugiau kaip metai ne
sergam sloga ar kokiu gerkles uzdeg.Su Cong kapsules esant nervingumui,patyrus stresa,esant galvos ir stuburo kraujotakos susirgimams.As manau kad kiekvienam pries varojant reikia pasitarti su tuos dalykus ismananciais o nepirkti "tarpuvarteje"is mazai pazystamu kurie net nesugeba paaiskinti kokie tai produktai.Tai tarsi unikaliu produktu antireklama.Vartokit bet kokiam pavidale-zalos tikrai nepadarysit.

(2005-12-02 16:07)
Andrejus
» Atsakyti
Na, kiekviena kompanija visada girs save ir savo produkcija. Galiu pasakyti iš praktikos, kad mes savo sūnui skistą kordicepsą Imperatoriškąją formulę nuo 6 mėn. pradėjom duoti mažomis dozėmis, nes labai kamavo bronchitai, virusai ir slogos ir tikrai negalėjome atsidžiaugti, kai viskas dingo ir vaikas nuo tada beveik neserga. Profilaktiškai duodame ir dabar. Ir mūsų pažįstami, kurie duoda vaikams, irgi patenkinti. O mūsų pediatrė tiesiai pasakė, kad skirs Imperatoriškąją formulę vaikams, nes per tuos metus pati įsitikino ant mūsų vaikų ir kitų, kurie irgi vartoja skistą kordicepsa, kad jie daug mažiau serga ir greičiau pasveiksta, jei suserga. Tad jums patiems spręsti. sigcess@gmail.com +37067787777
(2005-12-01 18:21)
roberta
» Atsakyti
as kai tik girdejau, kad skystis veiksmingiausia, nes organizmas ji greiciausiai pasisavina. Nors nebesuprantu ir as...
(2005-11-29 17:17)
Ilona mama
» Atsakyti
Sveiki :)
na prisiskaičiau čia apie tuos papildus Kordicepsas, ir dabar mane visiškai suklaidinot.
tai ka geriau pirkti, kapsulėse ar skistam pavidale buteliukuose. Musu dukriukas dažnai serga peršalimo ligomo tiksliauangina ir gyditoja pasiulė pasiskaityti papildus imunitetui stiprinti, bet ten rašoma kad skistiso visur internete rašo kad kapsulės. O tipo skistis neveiksmingas.
tai vizgi kokius pirkti :)

(2005-11-29 16:51)
Ruta
» Atsakyti
Matot, Tianshi maisto papildus vartoja tie kurie nori vartoti maisto papildus ir tie kurie turi daug pinigu,nes jie 75% brangesni nei vaistiniu siulomi maist.papild.O SIGCESS korporacijos biologiskai veiklus maisto papild. yra tarsi riboje tarp vaistu,ir ju poveikis greitas,nes tai yra cordicepso koncentruoti preparatai tikslingam problemos salinimui.Sigcess bioimunoenergoreguliatoriai sukurti tokiu formuliu,kad zmogus pasveiktu o ne gydytusi kol problema tampa chroniska.Tai tiek trumpai.O jei nori placiau-parasyk,nes Vilniuje,Kaune,Klaipedoje,Panevezyje vyksta nemokamos gydytoju paskaitos ir konsultacijos individualiam vartotojui kur verta apsilankyti nors del bendro ishprusimo.Kiekvienas turi teise pasirinkimui.
(2005-11-26 23:23)
roberta
» Atsakyti
kuo sigcess geriau uz tiansi?
(2005-11-26 16:09)
Andrejus
» Atsakyti
Gavau labai gerus paciento atsiliepimus, gydant Išsetine skleroze. Greit juos išspausdinsiu čia.
(2005-11-24 23:27)
Andrejus
» Atsakyti
Kainas išsiunčiau. Regėjimui labai padeda Imperatoriškas kordicepsas. Jis yra lašinamas į akis. Tikrai žinau nemažai puikių rezultatų ir šioje srityje. sigcess@gmail.com
(2005-11-18 1:04)
Marija Bernotiene kirpeja
» Atsakyti
susidomejau cordyceps noreciau suzinoti kainas
(2005-11-17 22:01)
vika
» Atsakyti
ar yra kas nors is siu preparatu tinkamo regejimui? Labai svarbu.
(2005-11-15 11:20)
Heya
» Atsakyti
Rekomendavo pazistami, nes vaistai jau menkai padeda. Labai viluosi, kad pades.
(2005-11-15 9:17)
Ugnė
» Atsakyti
Labai ačiū, jau vartoju. Esu labai patenkinta kolkas.
(2005-10-10 16:46)
Ruta
» Atsakyti
Taip jie lietuvoje sertifikuoti.Produkcija gaminanti imone yra gavusi auksciausia tarptautini kokybes sertifikata GMP.
As placiau rasiau skyrelyje HEPATITAS C.

(2005-09-23 15:35)
Ugnė
» Atsakyti
Ar šį produkcija regisrtuota Lietuvoje?
(2005-09-22 23:57)
Andrejus
» Atsakyti
Kaip jau rašiau žemiau, jau galima užsakyti naują Sigcess produkciją pigiausiomis kainomis (pristatymas visoje Lietuvoje)
(2005-08-30 10:19)
Andrejus
» Atsakyti
Mes visi gan ilgai "darome viską", kad įgyti chroniškų ligų, o po to per vieną mėnesį norim išsigydyti. Stebuklų nebūna! Mano nuomone, jums reikėjo vartoti kart su Imperatoriškų kordicepsų ir Išminties kapsules, kurios ypatingai veikia nervų sistemą. Žmonės, kurie nepasikliauja tik savo savijautą, o daro kraujo ir kitus tyrimus mato ryškų pagerėjimą, nors savijauta gali nežymiai keistis. Parašykite man asmeniškai, aš galėčiau paklausti med.m. daktaro apie jūsų atvejį. sigcess@gmail.com
(2005-08-15 20:39)
Jonė
» Atsakyti
Šį preparatą man parekomendavo viena medikė.Mano problema - bendras organizmo nusilpimas, pastovus nerimo jausmas.Kaip minėjau, pradžioje rezultatas mane džiugino.Ir vėliau dozę buvau padidinusi,deja, nepasiteisino.
(2005-08-15 17:41)
Andrejus
» Atsakyti
Sveiki Jonė. Norečiau paklausti kokią sveikatos problemą jus turite ir kokį rezultatą norėjote gauti? Ar jums buvo paskirta individuali vartojimo programa? Prie įvairų sveikatos sutrikimų yra skiriami skirtingi preparatai skirtingomis dozėmis, dažnaiusia dozes reikia dydinti.
(2005-08-14 22:29)
Jonė
» Atsakyti
Karališkąjį kordicepsą vartojau 1,5 mėnesio.Poveikį jaučiau pirmas dvi savaites.Buvo labai padidėjęs fizinis aktyvumas.Vėliau viskas dingo,nors dar vartojau visą mėnesį.Asmeniškai mane preparatas nuvylė.Pinigai sumokėti nemaži,o rezultatas nulinis.
(2005-08-14 10:51)
Andrejus
» Atsakyti
Jau galima užsakyti naują Sigcess produkciją pigiausiomis kainomis (pristatymas visoje Lietuvoje):

SIUECIN - ŠVARI ŠIRDIS

Laukinė liucerna - paplitęs pašarinis augalas..Moksliniais tyrimais įrodyta, kad iš liucernos ekstrahuojama medžiaga saponinas yra vienintelė žinoma natūrali biologiškai aktyvi medžiaga, galinti tiesiogiai mažinti riebalu kiekį kraujyje.
Siuecin - labai aktyvus kraujo „valytojas", sugebantis atstatyti ir norminti riebalų apykaitos funkciją žmogaus organizme. Tai efektyvi priemonė širdies kraujagyslių ligų profilaktikai.
Siuecin valo kraują ir kraujagysles. Cholesterinai, trigliceridai ir fosfolipidai jungiasi su kraujo plazmos baltymais, sudarydami lipoproteidus, kurie kraujo tėkme išnešiojami į visus organizmo audinius ir organus. Lipoproteidams priklauso didelio, mažo tankio ir kiti lipoproteidai..
Mažo tankio lipoproteidai (LDL)
Taip vadinamos „blogasis" cholesterinas. 60-70% cholesterino kraujyje perneša mažo tankio lipoproteidai. Jie padeda cholesterinui iš kepenų patekti į išorinius audinius. Padidintas mažo tankio lipoproteidų kiekis kraujyje duoda padidintą cholesterino kiekį kraujyje. Tai pavojingas faktorius, pridisponuojantis aterosklerozę ir širdies ligas.
Didelio tankio lipoproteidai (HDL)
Taip vadinamas „gerasis" cholesterinas. 20-30% kraujo cholesterinų perneša didelio tankio lipoproteidai. Jie padeda cholesteriną grąžinti iš išorinių audinių į kepenis perdirbimui.
Padidintas riebalų kiekis kraujyje yra pagrindinis širdies kraujagyslių ir smegenų kraujagyslių ligų priežastis. Šių ligų procentas labai aukštas. Liga vystosi palaipsniui, staiga pasireiškia ir paliečia visą žmogaus organizmą. Statistiniai duomenys rodo, kad nuo padidinto riebalų kiekio kraujyje priklausančių ligų kasmet pasaulyje miršta daugiau nei 11 milijonų žmonių.
Padidinto riebalų kiekio kraujyje pasėkoje kraujas tirštėja, susidaro apnašos ant kraujagyslių sienelių, palaipsniui virstantis mažomis „plokštelėmis" (aterosklerozė). Kraujagyslės spindis siaurėja, kraujo tėkmė lėtėja. Kraujagyslė užanka arba įvyksta užkimšimas, atitrūkus plokštelėms. Kraujas nustoja tekėjęs, apmiršta audinys.
Žmonės, turintys padidintą riebalų kiekį kraujyje, serga širdies ligomis 4 kartus dažniau. Siuecin preparatas valo kraują ir kraujagysles, saugo kepenis, normina lipoproteidų-didelio tankio ir mažo tankio balansą, juo gydomos simptomų (pasireiškimo) priežastys ir ligos.
(90 kapsulių)

FUCHOLI - JĖGOS DOVANA

„Fucholi" - tai efektyvus, nehormoninis, biologiškai aktyvus maisto papildas, pagamintas iš augalo Tribulus terrestris. Preparato sudėtyje yra bioaktyvūs komponentai: saponinai, flavonai, augaliniai sterinai, biologiniai šarmai, kalcis, geležis ir kt. Tribulus terrestris saponinas padeda:
• Padidinti savų hormonų kiekį kraujyje
• Stimuliuoja vyro organizme testosterono gamybą
Tuo būdu išgaunamas:
• Bendras organizmo stiprinimo efektas
• Fizinio pajėgumo atstatymas
• Vyro fiziologinių funkcijų sureguliavimas
• Pagerinama sveikata, klimakterinio sindromo metu
• Sustiprinamas imunitetas ir stabdomi senėjimo procesai
Sėklidės - ypatingai svarbus organas vyro organizme. Jų išskiriamas Testosteronas turi didelę įtaką organizmo biologiniams procesams. Testosteronas stimuliuoja :
• Baltymų sintezę ir kaulų čiulpų kraujodaros funkciją
• Pagerina kaulų kokybę ir tankį
• Padidina eritrocitų ir hemoglobino kiekį kraujyje
• Dalyvauja spermatozoidų gamyboje
• Kontroliuoja ir reguliuoja vyro lytinę funkciją
Tyrimais įrodyta, kad vyro 20-30 metų amžiaus periode Testosterono išskyrimas yra intensyviausias: 20 metų vyro kraujyje yra 2 kartus daugiau Testosterono nei 70 metų amžiaus. Sumažėjus Testosterono:
• raumenys silpnėja ir mažėja jėgos
• mažėja mineralinių medžiagų kiekis skelete
• mažėja lytinis potraukis, didėja nuovargis, mažėja apetitas, tampa nestabili nuotaika, mažėja spermatozoidų gamyba, atsiranda nevaisingumas ir t.t.
Daugumas žmonių galvoja, kad klimaksas vidurinio ir pagyvenusio amžiaus moterų „prerogatyva". Tačiau moksliniai tyrimai įrodo, kad vyrams taip pat būna klimaksas. Svarbiausi jo požymiai:
• Padidintas nuovargis
• Vidurių užkietėjimas
• Darbingumo mažėjimas
• Išsiblaškymas
• Miego sutrikimas
• Sąnarių skausmai
• Susilpnėjusios lytinės funkcijos ir kt.
Buvo bandoma normalų hormonų lygį palaikyti cheminiu sintezuotu Testosteronu. Tačiau sintezuoti hormonai turi ženklų pašalinį poveikį ir kenkia organizmui.
Fucholi - jėga - preparatas skirtas:
• Aktyvinti žmogaus organizmo šaltinį
• Šarmų - rūgščių balanso reguliavimui organizme
• Imuniteto stiprinimui
• Stimuliavimui Testosterono gamybos organizme
• Stimuliavimas spermatozoidų gamybos, jų kiekio padidinimui
• Kalcio netekimo profilaktikai ir kaulų tankio padidinimui
(90 kapsulių)

TIANMEILI - EKSTRA – ŠARM

“Tianmeili - Ekstra – Šarm” pagamintas iš gamtinio augalo Tribulus terrestis, kuris yra labai efektyvus hormonų reguliatorius. Šio saponino pateikiamas organizmui steroidinis motininis branduolys, paskatina moters organizmą gaminti moteriškus lytinius hormonus, kuru
• reguliuoja moters fiziologines funkcijas
• pagerina savijautą klimakterinio periodo metu
• stiprina imunitetą
• teigiamai veikia kiaušidžių funkciją
• stabdo senėjimo procesus
“Tianmeili - Ekstra – Šarm” preparatas turi savyje daug įvairių maitinančiųjų medžiagų. Jis priklauso nehormoninių sveikatinančių maitinimo produktų klasei.
Moteriški hormonai (Estrogenas ir Progesteronas) - stebuklinga gamtos dovana moteriai. Jie įgalina:
• turėti nuostabią figūrą
• atrodyti jaunai
• suteikia galimybę gimdyti vaikus
• palaiko moters kaulų tankį
• palaiko širdies - kraujagyslių sistemos darbą
Bėgant metams kiaušidės, gaminančios moteriškus hormonus, atrofuojasi ir hormonų mažėja. Tyrimais įrodyta, kad 30 metų - moters persilaužimo amžius, laikas, kada jaunyste užleidžia vietą senatvei. 21-22 -jų metų amžius - tai periodas, kada moteriškų hormonų gamyba intensyviausia. Vėliau kas 10 metų jų gamyba sumažėja 15 %. 50 metų amžiuje sumažėja iki 60 %, 60 metų - tik 1A jaunystėje gamintų hormonų kiekio. Moters išvaizda parodo moteriškų hormonų koncentraciją jos organizme. Jei jų daug. moteris atrodo 8 metais jaunesnė nei jos bendraamžes.
Moteriški hormonai ženkliai veikia moters augimą, išsivystymą ir nuotaiką. Po 30 metu sutrinka menstruacijų ciklas, atsiranda polinkis į depresiją, silpsta kaulų sistema, atsiranda raukšles, polinkis pilnėti ir kiti reiškiniai. Gali prasidėti įvairios ginekologinės ligos: pridisponuojančios auglius , nevaisingumą, šlapimo išskyrimo sistemos ligas, cukraligę, pienliaukės ir kt. ligas.
Suprantant ypatingų moteriškų hormonų reikšmę moters organizmui, bandoma palaikyti jų balansą dirbtiniu cheminių sintetinių hormonų Estrogeno, Pregnino ir kt. pagalba. Cheminiai sintetiniai hormonai turi pašalinį poveikį.
“Tianmeili - Ekstra – Šarm” preparatas užpildė nišą pasaulinėje sveikatingumo ir farmakologinės produkcijos rinkoje. Tai naujas efektingas būdas senėjimo proceso stabdymui:
• Moters organizmo hormoninio lygio reguliavimas
• Organizmo rūgščių - šarmų balanso norminimas
• Imuniteto reguliavimas, kalcio pašalinimo iš organizmo profilaktika
• Kaulų tankio didinimas
(90 kapsulių)

MEIŠI – GRACIJA

Liucerna - dažnai sutinkama pašarinė žolė.Iš jos rafinavimo būdu išgaunama medžiaga liucernos sapominas. Tai unikali medžiaga, labai efektyviai (eterifikacijos reakcija skrandyje) sumažina riebalų kiekį kraujyje. Gana sėkmingai stabdo įvairių gyvulines kilmės riebalų ir cholesterinų pasisavinimą. Atliktų tyrimų rezultatai įgalino gauti JAV vaistų ir maisto produktų valdybos (FDA) sertifikatą.
Meiši - gracija pagamintas panaudojus virš kritines ekstrakcijos su CO2 technologiją išgauti aukščiausio švarumo saponinams iš laukines liucernos.
Meiši - gracija labai efektyvus virškinamojo trakto „išvalytojas" ir „maistinis antidotas". Preparatas greit sudaro junginius su žalingomis cheminėmis maisto medžiagomis, su sunkiaisiais metalais, pertekliniais riebalais ir cholesterinais, neleisdamas jiems patekti į kraują, neleidžia vystytis širdies ir smegenų kraujagyslių ligoms.
Maistas - svarbiausias maisto medžiagų organizmui tiekėjas. Maistiniai elementai patenka į organizmą per skrandžio ir žarnyno gleivinę į kraują. Pasaulio pramones šakų gamyba vis gausėja, ir supanti aplinka vis rimčiau ardoma. Pav., santykis sočių ir nesočių riebalinių rūgščių gyvulinės kilmės riebaluose nuo 5:1 padidėjo iki 25:1. Kai kuriuose produktuose randamas didelis kiekis sunkiųjų metalų, fenaminpirenų, azotinių aminų ir kitų toksinų. Jie kaupiasi žmogaus organizme, kenkdami nervų ir virškinimo sistemoms, kenkia kraujodaros funkcijai.
Žmogaus organizmo humoralinio skysčio PH yra svarbus sveikatos rodiklis. Normoje jis yra 7.357.45. Padidėjusioje šarminėje terpėje organizmo imuninės sistemos ląstelių aktyvumas labai aukštas. Jos naikina vėžio ląsteles. Rūgščioje humoralinėje terpėje imunines sistemos ląstelių funkcija silpnėja.
Padidintas rūgštingumas organizme - viena svarbiausių priežasčių susirgti hipertonine liga, cukralige, širdies ir smegenų kraujagyslių ligomis, hiperlipemija, podagra, vėžiu ir kt.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad valgant daug baltymų, riebalų, cholesterolio, daug cukraus turinčio maisto, organizmo vidinėje terpėje pastoviai susidaro rūgščios medžiagos.
Tyrimais įrodyta, kad kasdieninis su maistu suvartotų riebalų kiekis neturi viršyti 30% visų gaunamų dienos kalorijų, o sočiųjų riebalų rūgščių ne daugiau 10%.
Meiši - gracija veikimas į žmogaus organizmą:
• Turi labai stiprią savybę surišti įvairias toksines chemines medžiagas, esančias maiste
• Atlieka skrandyje toksinų, cholesterinų ir riebalų surišamąją funkciją
• Produktas pilnai ištirpsta virškinamojo trakto skysčiuose, sudarydamas „valančiąja” priemonę, kuri efektyviai išvalo toksinus
• Efektyviai sureguliuoja rūgščių - šarmų balansą žarnyne, padeda pasisavinti vitaminus, kalcį, cinką ir kt.
• Trukdo toksinams patekti į kraują, saugo kepenis
• Padeda esant vidurių užkietėjimui
• Padeda mažinti svorį
(120 tablečių)

Visa produkcija yra sertifikuota Lietuvoje.
Gauti papildomą informaciją ir nusipirkti produkcijos pigiausiomis kainomis Jus galite:
+37067787777 (Andrejus)
sigcess@gmail.com

(2005-08-11 11:03)
Andrejus
» Atsakyti
Paskambinkit man +37067787777 Ir susitarsime.
(2005-08-08 19:47)
Inga
» Atsakyti
Ačiū.Man pasiūlė rytoj turėti 128 Lt (t.y.parduos man jau su nuolaida), ir sakė, kad visam laikui nusikratysiu egzamininių stresų. Kodėl taip skiriasi kainos? Jei pas Jus tos pačios kapsulės, tai man, žinoma, labiau apsimoka kreiptis į Jus, nes kainų skirtumas akivaizdus. Su migrena draugauju jau dvidešimt tris metus. Tą ir medikai pripažino, todėl vaistus migrenai palengvinti man kompensuoja 50 proc. Ar Kaune įmanoma su Jumis susisiekti, ar tik Vilniuje?
(2005-08-08 12:51)
Andrejus
» Atsakyti
Tai yra normalu, kad nauji produktai skiriasi nuo senų. Aš pažįstu daug žmonių, kurie atvirkščiai kalba, kad jiems nauja produkcija padeda daug labiau, negu sena. Tiesioj visi mes turim skirtingus organizmus.
Taip, kompanija Sigcess gamina SU CONG - IŠMINTIES KAPSULĖS (30 vnt. įpakavime) Aš jas parduodu už 75lt.
Dažniausiai puikiai padeda prie panašiu bukliu, kaip jūsų. Sutvarko kraujotaka ir maitina smegenys. Daug studentu jas vartoja sesijų metu. Jų pagalba keli mano pažįstami atsikratė ilgamečiu migrenų.

(2005-08-06 0:31)
Ligita studente
» Atsakyti
Senieji kordicepsai tikrai buvo naudingi vaikui net sloga isgydidavau o su naujuoju kur rusiskai parasyta nieko gero stovi spintoi labai nusivyliau. P.S. AS SAVO VAIKUI MAISTI ALERGIJA ISGYDZIAU SU SUDETINGUOJU KORDICEPSU IR LIDZI.
(2005-08-05 20:58)
Inga, Vadovas.
» Atsakyti
Sveiki, turiu klausimų, nors gal ir nelabai į temą. Esu vyresnio amžiaus (virš 40), bet dar studijuoju magistrantūroje VU. Mokslai labai sunkūs, bet liko paskutiniai ketvirtieji metai, taigi nenoriu mesti. Tačiau pastebėjau, kad po sesijų, kurios trunka po 2 mėnesius ( 10 egzaminų) plaukai slenka kuokštais, nagai jau nebeužauga nuo Naujųjų, sluoksniuojasi, iš streso negaliu lengvai išsivaduoti, plius atminties pablogėjimas. Taigi, apie ką aš noriu paklausti. Vakar susidūriau su viena iš matymo matyta moterimi, kuri man pasiūlė būtent šios kompanijos "proto" ar "atminties" ar panašaus pavadinimo kapsules (30 kapsulių įpokavime), kurios naudojamos tokiais atvejais. Aš nesu girdėjusi apie tokius maisto papildus, kaip ji juos vadina (be to aiškina, kad jos pagamintos kažkokių grybų pagrindu). Ką jūs galėtumėte apie tai pasakyti (be ditirambų savo pardavinėjamai produkcijai), bet nuoširdžiai, nes dėl susitikimo susitariau ateinantį pirmadienį. Ir vis tik kokia būtų normali jų kaina?
(2005-08-05 20:48)
Andrejus
» Atsakyti
Galit man paskambinti +37067787777, kaina butu 160lt.
(2005-08-05 10:47)
Elena
» Atsakyti
Sveiki, noreciau suzinoti kur galeciau isigyti sudetingojo kordicepso ir kokia kaina vienos pakuotes? aciu.
(2005-08-05 0:53)
KRISTINA
» Atsakyti
gerai andrejau as nepersigalvojau del tu straipsniu dar
(2005-07-15 21:46)
Andrejus
» Atsakyti
Straipsnius taip dar ir nenuskanavau. Bet padarysiu tai. Yra nemažai video įrašu gydytoju paskaitų kompiuteriniame formate.
(2005-07-15 10:50)
KRISTINA
» Atsakyti
taip produkcija yra ne tik gera,bet super produkcija,turiu labai geru rezultatu,andrejau ar galetumete atsiusti tuos straipsnius apie kordicepsa?labai butu idomu paskaityti
(2005-07-08 21:41)
Andrejus
» Atsakyti
Na, yra taip kaip yra su tom kainom. Svarbu, kad produkcija tikrai labai gera ir padeda prie labai rimtų susirgimų. O žmonės patys sprendžia pas ką pirkti.
(2005-07-03 9:32)
KRISTINA
» Atsakyti
as sutinku su jumis andrejau kad kiekvienas turime parduoti uz 300doleriu,bet kad gali kiekvienas parduoti taip kaip nori nesutinku,tai jau yra konkurencija tarp dirbanciu sioje kompanijoje,geriausiai butu kad kompanija nustatytu kainas klientams
(2005-07-02 8:36)
Andrejus
» Atsakyti
Kompanija Sigcess absoliučiai neužsiima mažmenine prekyba (kiekvienas gali ateit į sandelį ir nusipirkti bet kokios produkcijos smulkių urmų už savikainą bet ne mažiau kaip už 300$), čia tik patys žmonės neoficialiai sugalvojo ir pardavinėt po kelias dėžutes ar kelis flakonus ir kainas su antkainių sugalvoja patys (nesakau ar tai yra gerai ar blogai) tiesiog kiekvienas pats nustato už kiek parduoti, kai kitam žmogui reikia.
(2005-07-01 23:48)
KRISTINA
» Atsakyti
as irgi nenoriu pelnytis is ligoniu,bet jeigu nori pats vartoti nori ir kaziek uzsidirbti,nes 6kontraktus padaryti nera taip lengvair gauti tas premijas, dirbu ne viename marketinge ir visuose juose yra klientu kainos ir premijos,tai kodel negali buti ir cia padarytos klientams kainos?ar ne taip?
(2005-07-01 21:25)
Andrejus
» Atsakyti
Parduodu su minimalių antkainių todėl, kad nenoriu pelnytis iš ligonių, o kompanija už bendrą struktūros apyvartą ir taip gerai moka.
(2005-06-30 1:17)
KRISTINA
» Atsakyti
kodel tokia kaina parduodate?[patikslinau klausima]
(2005-06-29 21:42)
KRISTINA
» Atsakyti
taip as parduodu po 20litu uz viena buteliuka,ar galiu paklausti jusu andrejau kodel jus taip parduodate gryba?
(2005-06-29 21:41)
Andrejus
» Atsakyti
Ji parduoda po vieną flakoną už kūrį prašo po 20lt.(pakuotėse po 6 ir 10 flakonų). Šiaip dabar doleris pakilo, tad ir kaina truputi išaugo.
(2005-06-24 9:46)
vilma
» Atsakyti
Tai dabar visai nieko nesuprantu. Koks tas cordicepsas imperatoriškas ir sudėtingas po 20 lt. Mes perkam Lindzi cordicepsą (geltona dėžutė) ir mokam po 70-75 lt., čia kapsulių pavidalu. Kodėl jie po tik po 20 lt., kokiu jie pavidalu, parašykit plačiau. Mano vyrui nustatyta išsėtinė sklerozė,įdomu koks geriausiai tinka, esam išbandę karališkąjį, imperatoriškąjį, cordicepsą skystu pavidalu (mėlyną). Esu iš Alytaus.Šiaip tai perkam iš Andrėjaus. Būtų gerai , kad kas nors prekiautų cordicepsu ir Alytuje, nereikėtų važinėti į Vilnių.
(2005-06-24 9:21)
KRISTINA
» Atsakyti
vilma,as vartojau cordicepsa 2kartus i metus,dariau bet geriausias variantas butu vartoti taip kaip andrejus, parduodu cordicepsa taip imperatoriskas 20litu sudetingas 20litu lindzi kapsules 80litu,arbata 60litu,o is kur jus busite vilma?is kokio miesto?klientu turiu nemazai ir visiems tinka tokia kaina
(2005-06-22 20:32)
Andrejus
» Atsakyti
Koncentratai su kordicepsų, vartojant pakaitomis Imperatorišką ir Kordicepsą - naująją formulę prie onkologinių susirgimų labai pagerina kraujo tyrimus. Kliniškai yra įrodyta, kad šie preparatai stabdo vežinių ląstelių dauginimasį ir mažina metastazinius pokyčius. Vartojant po chemio-terapijų greitai atsistatomos organizmo jiegos ir žmonės gali tęsti gydimą.
Su šiais preparatais dirba ir Lietuvos onkologai. Yra mokslinių straipsnių ir knygų apie jų ypatingą poveiki prie onkologinių susirgimų. Planuoju ryt, poryt nuskenuoti kelis straipsnius ir galėčiau atsiusti visiems norintiems. Yra tiesiog puikus rezultatai prie gerybinių auglių, cistų, miomų, mastopatijos ir kt.
Visą papildomą informaciją jus galite gauti tel. +37067787777 arba sigcess@gmail.com

(2005-06-21 23:31)
dovilė
» Atsakyti
Norėčiau aiškesnės informacijos apie šį preparatą, būtent onkologijos srityje.
(2005-06-21 5:21)
Andrejus
» Atsakyti
Kordicepsą geriausia vartoti 2-3 kartus per metus po 2-3 mėnesius. Cordicepso Lindzi(30 kapsulių) savikaina yra 25$, tai yra didmeninė kaina. Mažmeninė yra didesnė. Aš pardavinėju už savikainą, priklausomai nuo dolerio kurso. Šioje kompanijoje dirbu jau 2,5 m. ir su klastotėmis kol kas nebuvau susidūręs. Kreipkitės tel. +37067787777 arba sigcess@gmail.com
(2005-06-17 1:26)
vilma
» Atsakyti
Kristina - verslininke norėjau Jūsų paklausti kiek laiko pertraukas darote kaip naudojat kordicepsą? tai gal Jūs jį parduodate? Būtų įdomu sužinoti kiek Jūs mokate? Nes nevienodos kainos. Pvz; Cordicepso Lindzi(geltona dėžutė) vienur kainuoja 100 lt., kitur 69lt. Tai kaip suprasti, čia gal juos kas padirba. Nes ant dėžutės per daug visokių prirašyta importuotojų.Iš anksto dėkoju.
(2005-06-16 9:01)
vilma
» Atsakyti
Taip dirba su cordicepsu. Mes lankėmės ir mums buvo pasiūlyta mėlynasis cordicepsas (skystu pavidalu ), įvairių žolelių mišinys.Kaip mes žinojome ligos diagnozę tai ir jis tą patį pasakė. Manau kad neblogai.
(2005-06-05 7:18)
Andrejus
» Atsakyti
Man rodos tas iridologas irgi su kordicepsų dirba ir taiko gydime. Šiaip reiktu bandyt įvairius variantus, svarbu, kad padėtu.
(2005-06-05 0:13)
Atsakyti

Jūs naršote neprisijungęs prie "Sveiko žmogaus" sistemos. Prisijungti:
Vardas: slaptažodis:
Nesate registruotas? Prisiregistruokite


Jūsų vardas arba slapyvardis:
El.pašto adresas (nebūtinas):
Komentaras:
Suskaičiuokite: 11 + 4 - 5 =
Dėmesio!
UAB "Sveikas žmogus" neatsako už forumo lankytojų įrašų turinį.
Už pasisakymus forume tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, kurie teisėsaugos institucijų gali būti patraukti teisinėn atsakomybėn už LR teisės aktams prieštaraujančius teiginius.
 
1558029131080824
Sveikas žmogus
Rubrikos
Naudinga informacija
Neradote ko ieškote?
Pabandykite pasinaudoti paieška:
© Sveikas žmogus 2016. Visos teisės saugomos